Přihlášení

zůstat přihlášen na tomto počítači
Nemáte ještě vytvořený účet? Zaregistrujte se! Nebo jste zapomněli heslo?

Obnovení zapomenutého hesla


Registrace nového uživatele

muž žena souhlasím se všeobecnými podmínkami užívání služby
DALŠÍ

STRUČNĚ
|||
5:00
EUROSPORT DNES
05:15
SPORT
+
ZOH – ski cross mužů
EUROSPORT ZÍTRA
05:30
SPORT
+
ZOH – slalom mužů
EUROSPORT SOBOTA 24.2.
05:15
SPORT
+
ZOH – čtyřbob mužů
05:45
SPORT
+
ZOH – 50 km klasicky mužů
EUROSPORT NEDĚLE 25.2.
05:00
SPORT
+
ZOH – finále mužů
|||
6:00
EUROSPORT DNES
06:45
SPORT
+
ZOH – základní část mužů Švédsko – Norsko
EUROSPORT ZÍTRA
06:45
SPORT
+
ZOH – finále žen
07:30
SPORT
+
ZOH – slalom mužů
08:00
SPORT
+
Olympic News
08:15
SPORT
+
ZOH – týmový závod – velký můstek
EUROSPORT PÁTEK 23.2.
06:00
SPORT
+
ZOH – ski cross žen
06:45
SPORT
+
ZOH – kombinace žen
07:30
SPORT
+
ZOH – zápas o 3. místo mužů
EUROSPORT SOBOTA 24.2.
08:15
SPORT
+
Olympic News
08:30
SPORT
+
ZOH – finále mužů
EUROSPORT NEDĚLE 25.2.
07:45
SPORT
+
ZOH – 30 km klasicky žen
08:45
SPORT
+
ZOH – gala exhibice
|||
9:00
EUROSPORT DNES
09:00
SPORT
+
ZOH – týmový sprint volně
10:45
SPORT
+
Olympic News
11:00
SPORT
+
ZOH – týmový sprint volně
EUROSPORT ZÍTRA
09:30
SPORT
+
ZOH – slalom mužů
10:15
SPORT
+
Olympic News
10:30
SPORT
+
ZOH – týmový závod – velký můstek
11:15
SPORT
+
ZOH – štafeta 4x 5 km
EUROSPORT PÁTEK 23.2.
10:30
SPORT
+
Olympic News
10:45
SPORT
+
ZOH – 1 000 m mužů
EUROSPORT SOBOTA 24.2.
10:30
SPORT
+
ZOH – 50 km klasicky mužů
11:30
SPORT
+
Olympic News
11:45
SPORT
+
ZOH – závod s hromadným startem
EUROSPORT NEDĚLE 25.2.
10:00
SPORT
+
ZOH – finále mužů
11:00
SPORT
+
Závěrečný ceremoniál
|||
12:00
EUROSPORT DNES
12:00
SPORT
+
ZOH – závod týmů – semifinále
12:45
SPORT
+
ZOH – dvojbob žen
13:30
SPORT
+
ZOH – čtvrtfinále mužů
13:45
SPORT
+
ZOH – závod týmů – semifinále
14:30
SPORT
+
ZOH – čtyřbob žen
14:45
SPORT
+
ZOH – čtvrtfinále mužů
15:30
SPORT
+
Olympic Extra
EUROSPORT ZÍTRA
12:15
SPORT
+
ZOH – štafeta žen
13:45
SPORT
+
ZOH – semifinále mužů
15:00
SPORT
+
ZOH – 5 000 m štafeta mužů
15:30
SPORT
+
Olympic Extra
EUROSPORT PÁTEK 23.2.
12:15
SPORT
+
ZOH – štafeta mužů
13:45
SPORT
+
ZOH – semifinále žen
15:00
SPORT
+
ZOH – kombinace žen
15:30
SPORT
+
Olympic Extra
EUROSPORT SOBOTA 24.2.
14:15
SPORT
+
ZOH – zápas o třetí místo mužů
15:30
SPORT
+
Olympic Extra
EUROSPORT NEDĚLE 25.2.
14:00
SPORT
+
Olympic Extra
14:30
SPORT
+
ZOH – 30 km klasicky žen
15:00
SPORT
+
ZOH – čtyřbob mužů
15:30
SPORT
+
Olympic Extra
|||
16:00
EUROSPORT DNES
16:00
SPORT
+
ZOH – ski cross mužů
16:30
SPORT
+
ZOH – týmový sprint volně
17:15
SPORT
+
ZOH – sjezd žen
18:00
SPORT
+
ZOH – souhrn
18:30
SPORT
+
ZOH – souhrn
19:00
SPORT
+
ZOH – souhrn
19:30
SPORT
+
ZOH – souhrn
EUROSPORT ZÍTRA
16:00
SPORT
+
ZOH – štafeta 4 x 5 km
16:45
SPORT
+
ZOH – štafeta žen
17:30
SPORT
+
ZOH – slalom mužů
18:00
SPORT
+
ZOH – souhrn
18:30
SPORT
+
ZOH – souhrn
19:00
SPORT
+
ZOH – souhrn
19:30
SPORT
+
ZOH – souhrn
EUROSPORT PÁTEK 23.2.
16:00
SPORT
+
ZOH – ski cross žen
16:30
SPORT
+
ZOH – kombinace žen
17:15
SPORT
+
ZOH – štafeta mužů
18:00
SPORT
+
ZOH – souhrn
18:30
SPORT
+
ZOH – souhrn
19:00
SPORT
+
ZOH – souhrn
19:30
SPORT
+
ZOH – souhrn
EUROSPORT SOBOTA 24.2.
16:00
SPORT
+
ZOH – big air mužů
16:30
SPORT
+
ZOH – týmový závod
17:15
SPORT
+
ZOH – 50 km klasicky mužů
18:00
SPORT
+
ZOH – souhrn
18:30
SPORT
+
ZOH – souhrn
19:00
SPORT
+
ZOH – souhrn
19:30
SPORT
+
ZOH – souhrn
EUROSPORT NEDĚLE 25.2.
16:00
SPORT
+
ZOH – finále mužů
17:30
SPORT
+
Závěrečný ceremoniál
18:30
SPORT
+
ZOH – 50 km klasicky mužů
19:15
SPORT
+
ZOH – 30 km klasicky žen
|||
20:00
EUROSPORT DNES
20:00
SPORT
+
Olympic Extra
20:30
SPORT
+
Chasing History
20:45
SPORT
+
ZOH – sjezd žen
21:15
SPORT
+
ZOH – týmový sprint volně
21:45
SPORT
+
ZOH – závod týmů
22:15
SPORT
+
ZOH – ski cross žen
22:30
SPORT
+
ZOH – čtyřbob žen
23:00
SPORT
+
ZOH – souhrn
23:30
SPORT
+
ZOH – souhrn
EUROSPORT ZÍTRA
20:00
SPORT
+
Olympic Extra
20:30
SPORT
+
Chasing History
20:45
SPORT
+
ZOH – štafeta žen
21:15
SPORT
+
ZOH – štafeta 4 x 5 km
22:00
SPORT
+
ZOH – slalom mužů
22:30
SPORT
+
ZOH – 5 000 m štafeta mužů
23:00
SPORT
+
ZOH – souhrn
23:30
SPORT
+
ZOH – souhrn
EUROSPORT PÁTEK 23.2.
20:00
SPORT
+
Olympic Extra
20:30
SPORT
+
Chasing History
20:45
SPORT
+
ZOH – štafeta mužů
21:15
SPORT
+
ZOH – kombinace žen
21:45
SPORT
+
ZOH – volné jízdy žen
22:30
SPORT
+
ZOH – ski cross žen
23:00
SPORT
+
ZOH – souhrn
23:30
SPORT
+
ZOH – souhrn
EUROSPORT SOBOTA 24.2.
20:00
SPORT
+
Olympic Extra
20:30
SPORT
+
Chasing History
20:45
SPORT
+
ZOH – 50 km klasicky mužů
21:15
SPORT
+
ZOH – sjezd mužů
21:45
SPORT
+
ZOH – závod s hromadným startem
22:30
SPORT
+
ZOH – čtyřbob mužů
23:00
SPORT
+
ZOH – souhrn
23:30
SPORT
+
ZOH – souhrn
EUROSPORT NEDĚLE 25.2.
20:00
SPORT
+
Olympic Extra
20:30
SPORT
+
Chasing History
20:45
SPORT
+
ZOH – 50 km klasicky mužů
21:00
SPORT
+
Závěrečný ceremoniál
23:00
SPORT
+
Olympic Extra
23:30
SPORT
+
Chasing History
23:45
SPORT
+
ZOH – 50 km klasicky mužů
|||
00:00
EUROSPORT ZÍTRA
00:00
SPORT
+
ZOH – souhrn
00:30
SPORT
+
ZOH – souhrn
01:00
SPORT
+
Olympic Extra
01:30
SPORT
+
Chasing History
01:40
SPORT
+
ZOH – slalom mužů
03:00
SPORT
+
ZOH – slalom mužů
03:30
SPORT
+
ZOH – half pipe mužů
04:45
SPORT
+
ZOH – paralelní obří slalom mužů – kvalifikace
EUROSPORT PÁTEK 23.2.
00:00
SPORT
+
ZOH – souhrn
00:30
SPORT
+
ZOH – half pipe mužů
00:45
SPORT
+
Olympic Extra
01:15
SPORT
+
ZOH – big air žen
03:00
SPORT
+
ZOH – kombinace žen
04:30
SPORT
+
ZOH – volné jízdy žen
EUROSPORT SOBOTA 24.2.
00:00
SPORT
+
ZOH – souhrn
00:30
SPORT
+
ZOH – ski cross žen
00:45
SPORT
+
Olympic Extra
01:15
SPORT
+
ZOH – čtyřbob
02:30
SPORT
+
ZOH – big air mužů
03:00
SPORT
+
ZOH – big air mužů
03:30
SPORT
+
ZOH – týmový závod
04:45
SPORT
+
ZOH – paralelní obří slalom
EUROSPORT NEDĚLE 25.2.
00:00
SPORT
+
ZOH – souhrn
00:30
SPORT
+
ZOH – paralelní obří slalom
00:45
SPORT
+
Olympic Extra
01:15
SPORT
+
ZOH – čtyřbob mužů
02:30
SPORT
+
ZOH – big air mužů
03:00
SPORT
+
ZOH – čtyřbob mužů
04:00
SPORT
+
ZOH – big air mužů
04:30
SPORT
+
ZOH – paralelní obří slalom
EUROSPORT PONDĚLÍ 26.2.
00:00
SPORT
+
Závěrečný ceremoniál
01:30
SPORT
+
ZOH – finále mužů
03:00
SPORT
+
Olympic Extra
03:30
SPORT
+
ZOH – Závěrečný ceremoniál