zaregistrovat se
Vybrat stanice
Moje programy
Moje pořady
Právě se vysílá
1x5 dnů
Přihlásit se
pondělí 13.května, svátek má Servác, zítra Bonifác
fulltext
Přihlášení
email
heslo
zůstat přihlášen na tomto počítači
Nemáte ještě vytvořený účet?
Zaregistrujte se!
Nebo jste
zapomněli heslo?
Obnovení zapomenutého hesla
email
Registrace nového uživatele
celé jméno
uživ. jméno
email
heslo
heslo znovu
rok narození
muž
žena
osm + osm je
souhlasím se
všeobecnými podmínkami
užívání služby
DALŠÍ
ZVÝRAZNIT
seriály
dokumenty
sport
pro děti
zpravodajství
filmy
zábava
soutěže
komedie
HD vysílání
premiéry
záznamy
živé přenosy
STRUČNĚ
|||
5:00
SPORTY TV
SPORTY TV
SPORTY TV
ČTVRTEK 16.5.
05:35
SPORT
+
Dostihy
Jarní cena klisen, Memoriál Vlastimila Smolíka, Most
SPORTY TV
|||
6:00
DNES
06:35
SPORT
+
Závěr vysílání
ZÍTRA
06:35
SPORT
+
Závěr vysílání
STŘEDA 15.5.
07:55
SPORT
+
Závěr vysílání
ČTVRTEK 16.5.
07:40
SPORT
+
Závěr vysílání
PÁTEK 17.5.
07:51
SPORT
+
Závěr vysílání
|||
9:00
DNES
09:00
SPORT
+
Best of IMOLA
FIA World Endurance Championship
10:15
SPORT
+
FIA World Endurance Championship
Imola, automobilový vytrvalostní šampionát, kvalifikace
11:55
SPORT
+
FIA World Endurance Championship
Imola, automobilový vytrvalostní šampionát, závod
ZÍTRA
09:00
SPORT
+
Italská basketbalová liga
play-off 2. kolo čtvrtfinále, Venezia - Reggio Emilia
11:00
SPORT
+
Kecky na půlmaratonu
11:25
SPORT
+
Advantage Cars Prague Open 2024 by Sport-Technik Bohemia
Čtvrtfinále
STŘEDA 15.5.
09:00
SPORT
+
Český hokej 2. liga
7. finále play-off, AZ Havířov - Piráti Chomutov
ČTVRTEK 16.5.
09:00
SPORT
+
Advantage Cars Prague Open 2024 by Sport-Technik Bohemia
Finále
PÁTEK 17.5.
09:00
SPORT
+
Fotbal - mezinárodní přátelské utkání
Tanzánie - Bulharsko
11:00
SPORT
+
Tess Flow
Jiří Ježek
11:25
SPORT
+
Fotbal - mezinárodní přátelské utkání
Alžírsko - Bolívie
|||
12:00
SPORTY TV
SPORTY TV
STŘEDA 15.5.
12:15
SPORT
+
Boxlakros NLL
čtvrtfinále, Albany Firewolves - Halifax Thunderbirds
14:15
SPORT
+
Americký fotbal Snapbacks liga
6. kolo, Nitra Knights - Vysočina Gladiators
ČTVRTEK 16.5.
13:00
SPORT
+
Talk s...
biatlonista Ondřej Moravec
13:45
SPORT
+
Boxlakros Memoriál Aleše Hřebeského
Semifinále
15:45
SPORT
+
Boxlakros Memoriál Aleše Hřebeského
Finále a o 3. místo
PÁTEK 17.5.
13:25
SPORT
+
Talk s...
biatlonista Ondřej Moravec
14:10
SPORT
+
Fotbal mezinárodní přátelské utkání
Tanzánie - Mongolsko
|||
16:00
DNES
18:10
SPORT
+
Zdravě na talíři (21)
Losos v papiloše a asijské zelí
18:30
SPORT
+
Dostihy
Jarní cena klisen, Memoriál Vlastimila Smolíka, Most
ZÍTRA
19:25
SPORT
+
Tess Flow
Michal Novotný o spánku
19:50
SPORT
+
Italská basketbalová liga
play-off 2. kolo čtvrtfinále, Milano - Trentino
STŘEDA 15.5.
16:50
SPORT
+
Italská basketbalová liga
play-off 2. kolo čtvrtfinále, Milano - Trentino
18:50
SPORT
+
Ohlédnutí za florbalovou sezonou
Hodnocení nejvyšších soutěží mužů a žen v sezoně 2023/24, hlavní události
19:20
SPORT
+
Fotbal mezinárodní přátelské utkání
Tanzánie - Mongolsko
ČTVRTEK 16.5.
17:45
SPORT
+
E-Sport Streamers Clash
6. kolo, Unikátní souboj streamerů v Česku a na Slovensku
19:45
SPORT
+
Zdravě na talíři (22)
Salát s pečenou řepou a kozím sýrem
PÁTEK 17.5.
16:10
SPORT
+
Sport bez obalu
Pořadem provede fyzioterapeut Michal Novotný
16:40
SPORT
+
Best of IMOLA
FIA World Endurance Championship
17:50
SPORT
+
Fotbal mezinárodní přátelské utkání
Alžírsko - Jižní Afrika
19:50
SPORT
+
Italská basketbalová liga
play-off 3. kolo čtvrtfinále, Pistoia - Brescia
|||
20:00
DNES
20:35
SPORT
+
Italská basketbalová liga
play-off 2. kolo čtvrtfinále, Venezia - Reggio Emilia
22:35
SPORT
+
Advantage Cars Prague Open 2024 by Sport-Technik Bohemia
Finále
ZÍTRA
21:50
SPORT
+
Team Brute (1)
Průběh sezony týmu Brute
Průběh sezony týmu Brute, který unikátně spojuje reálná soutěže s virtuálními závody.
22:10
SPORT
+
Advantage Cars Prague Open 2024 by Sport-Technik Bohemia
Finále
STŘEDA 15.5.
21:20
SPORT
+
Cover (8)
Cover - Magazín z domácej scény amerického futbalu
21:35
SPORT
+
Advantage Cars Prague Open 2024 by Sport-Technik Bohemia
Čtvrtfinále
ČTVRTEK 16.5.
20:10
SPORT
+
Kecky na půlmaratonu
20:35
SPORT
+
Italská basketbalová liga
play-off 3. kolo čtvrtfinále, Tortona - Virtus Bologna
22:35
SPORT
+
FIBA Europe Cup
Varese-Nymburk
PÁTEK 17.5.
21:50
SPORT
+
Volejbal Extraliga ženy
3. finále play-off, VK Šelmy Brno - VK Dukla Liberec
|||
00:00
ZÍTRA
02:35
SPORT
+
Italská basketbalová liga
play-off 1. kolo čtvrtfinále, Brescia - Pistoia
04:35
SPORT
+
Boxlakros NLL
čtvrtfinále, Albany Firewolves - Halifax Thunderbirds
STŘEDA 15.5.
02:10
SPORT
+
FIA World Endurance Championship
Imola, automobilový vytrvalostní šampionát, závod
SPORTY TV
PÁTEK 17.5.
00:45
SPORT
+
Italská basketbalová liga
play-off 2. kolo čtvrtfinále, Milano - Trentino
02:46
SPORT
+
Fotbal - mezinárodní přátelské utkání
Alžírsko - Bolívie
04:46
SPORT
+
Florbal Livesport Superliga 4. čtvrtfinále M
ACEMA Sparta - FAT PIPE CHODOV
Florbal - Livesport Superliga ve florbalu mužů
SOBOTA 18.5.
00:25
SPORT
+
Italská basketbalová liga
play-off 2. kolo čtvrtfinále, Venezia - Reggio Emilia
02:25
SPORT
+
Český hokej 2. liga
7. finále play-off, AZ Havířov - Piráti Chomutov