Přihlášení

zůstat přihlášen na tomto počítači
Nemáte ještě vytvořený účet? Zaregistrujte se! Nebo jste zapomněli heslo?

Obnovení zapomenutého hesla


Registrace nového uživatele

muž žena souhlasím se všeobecnými podmínkami užívání služby
DALŠÍ

STRUČNĚ
|||
5:00
MINIMAX DNES
05:00
+
Přestavba dílny
05:15
05:30
+
Vesmírný vlak
05:45
+
Protěný medvěd
MINIMAX ZÍTRA
05:00
+
Kosti pana Moudrého
05:15
+
Medvědí hora
05:30
+
Tramoty s autobusem
05:45
+
Hra na špiony
MINIMAX ČTVRTEK 25.1.
05:00
+
Fitness šílenství
05:15
+
Bleskový bál
05:30
+
Liška na útěku
05:45
+
Panika na večírku
MINIMAX PÁTEK 26.1.
05:00
+
Rakety pod hvězdami
05:15
+
Zima na jaře
05:45
+
Hrad na vodě
MINIMAX SOBOTA 27.1.
05:00
+
Chyť si tučňáka
05:15
+
Domov na dráze
05:30
+
Velké hokejové tání
05:45
+
Ztracen v mlze
|||
6:00
MINIMAX DNES
06:00
+
Hrdinný rejndžr
06:15
+
Hugo a vzducholoď
06:30
07:20
07:45
+
Pravidla jsou pravidla
MINIMAX ZÍTRA
06:00
+
Dobrodružství rejndžra Roba na vrcholku
06:15
+
Zmizelý pomocný vlak
06:30
+
Jsi Tam, Frenku. To Jsem Já, Jelimán
07:20
+
Poušť
07:45
+
Bahenní koupel
MINIMAX ČTVRTEK 25.1.
06:00
+
Zvířecí chůvy ve Velkém nebeském parku
06:15
+
Skiff a mořská panna
06:30
+
Fantom Mokrého Klubu
07:20
+
Pancířovky
07:45
+
Kaki šílenství
MINIMAX PÁTEK 26.1.
06:00
+
Velká pomoc ve Velkém nebeském parku
06:15
+
Splašený kůň
06:30
07:20
+
Písečná bouře
07:45
+
Poslání
MINIMAX SOBOTA 27.1.
06:00
+
Rejndžr Rob a rejndžr táta
06:15
+
Samovy narozeniny
06:30
+
Tajemná dívka
07:45
+
Tvrdohlavý jako býk
|||
9:00
MINIMAX DNES
09:30
+
Ovocně dobré dobrodružství rejndžera Roba
09:45
+
Lokomotiva budoucnosti
10:55
11:20
+
Dětský Zápas
11:45
+
Poklad lidu grošovaných koní
MINIMAX ZÍTRA
09:30
+
Hrdinný rejndžr
09:45
+
Hugo a vzducholoď
10:55
+
Čet versus Doktor Nepořádek
11:20
+
Ruce na tvrdém vejci
11:45
+
Lupiči ve Vlčí soutěsce
MINIMAX ČTVRTEK 25.1.
09:55
10:30
10:55
+
Dóm, sladký dóm
11:20
+
Bizonohroší Láska
11:45
+
Tajemná dívka
MINIMAX PÁTEK 26.1.
09:30
+
Zvířecí chůvy ve Velkém nebeském parku
09:45
+
Skiff a mořská panna
10:00
+
Jak Mrkáček zachránil Haluzka
10:55
+
Hárdkejsova smůla
11:20
11:45
+
Důl v Měděných horách
|||
12:00
MINIMAX DNES
13:30
+
Zrcadlo, zrcadlo
13:55
+
Utajená oslava
14:20
+
Plavba za delfíny
14:45
+
Špinavé triky
15:10
+
Fiasko s pitayou
MINIMAX ZÍTRA
13:30
13:55
+
Dívky z venkova
14:20
+
Emma má dilema
14:45
+
Vypadá to dobře
15:10
+
Ranger Tom: O odznak příliš daleko
MINIMAX ČTVRTEK 25.1.
13:30
+
Všechno je vzhůru nohama
13:55
+
Přátelé džungle
14:20
+
Andreina velká chvíle
14:45
+
V sedle
15:10
15:35
+
Jak Mrkáček zachránil Haluzka
MINIMAX PÁTEK 26.1.
13:00
+
Návrat bílé mořské Sirény
13:30
13:55
+
Táborový ostrov
14:20
+
Grandhotel
14:45
+
Příliš blízcí
15:10
+
Skřítci před Vánoci
|||
16:00
|||
20:00
MINIMAX DNES
20:00
+
Čet versus Doktor Nepořádek
20:30
+
Ruce na tvrdém vejci
20:55
+
Koňský kvíz
22:10
+
Návrat do dětství
22:35
23:00
+
Nová dívka ve městě
23:25
+
Hranice
MINIMAX ZÍTRA
20:00
+
Dóm, sladký dóm
20:30
+
Bizonohroší Láska
20:55
+
Poklad lidu grošovaných koní
22:10
+
Zrcadlo, zrcadlo
22:35
+
Utajená oslava
23:00
+
Plavba za delfíny
23:25
+
Špinavé triky
MINIMAX ČTVRTEK 25.1.
20:00
+
Hárdkejsova smůla
20:30
20:55
+
Lupiči ve Vlčí soutěsce
22:10
22:35
+
Dívky z venkova
23:00
+
Emma má dilema
23:25
+
Vypadá to dobře
MINIMAX PÁTEK 26.1.
20:00
20:30
+
Úsvit Broodsových
20:55
+
Tajemná dívka
22:10
+
Všechno je vzhůru nohama
22:35
+
Přátelé džungle
23:00
+
Andreina velká chvíle
23:25
+
V sedle
MINIMAX SOBOTA 27.1.
20:00
+
Šílení Fast
20:30
+
Babi Se Stěhuje
20:55
+
Důl v Měděných horách
22:10
22:35
+
Táborový ostrov
23:00
+
Grandhotel
23:25
+
Příliš blízcí
|||
00:00
MINIMAX ZÍTRA
00:00
00:30
+
Tramoty s autobusem
00:45
+
Hra na špiony
01:00
+
Král S Královnou Spí
01:30
+
Tajemství Krále Panů
02:00
+
Plavba za delfíny
02:30
+
Dívky z venkova
03:00
03:30
+
Cirkusový poník
04:00
+
Dlouhá cesta
04:30
+
Hříbě
MINIMAX ČTVRTEK 25.1.
00:00
+
Sněhurčin strom
00:30
+
Liška na útěku
00:45
+
Panika na večírku
01:00
+
Sesterská Pohroma
01:30
+
Školka Pro Ednorožce
02:00
+
Emma má dilema
02:30
+
Přátelé džungle
03:00
+
Tajemná socha
03:30
+
Zloděj psů
04:00
+
Spolubydlící
04:30
+
Kůň v utajení
MINIMAX PÁTEK 26.1.
00:00
+
Ztráta paměti – 1. část
00:45
+
Hrad na vodě
01:00
+
Faddle Se Stehuje
01:30
+
Nejvyšší Nsbídks
02:00
+
Andreina velká chvíle
02:30
+
Táborový ostrov
03:00
+
Koně pašeráků
03:30
+
Rodinná oslava
04:00
+
Líný idol
04:30
+
Tajemství stáje
MINIMAX SOBOTA 27.1.
00:00
+
Ztráta paměti – 2. část
00:30
+
Velké hokejové tání
00:45
+
Ztracen v mlze
01:00
+
Když Se Noc Stane Dnem
01:30
+
Koloběh Života
02:00
+
Grandhotel
03:00
+
Poklad na hradě Redwell
03:30
+
Únos Sabriny
04:00
+
Wendy bere otěže
04:30
+
Náladová klisna
MINIMAX NEDĚLE 28.1.
00:00
+
Velký zlý virus
00:30
+
žabí fantazie
00:45
+
Slavnost v parku
01:00
+
Zářící Šípy
01:30
+
Hledá Se Simo
02:00
+
Utajená oslava
02:30
+
Plavba za delfíny
03:00
+
Soutěž o nejlepší dětskou jízdárnu
03:30
+
Westernové závody
04:00
+
Koňská síla
04:30
+
Hlavu vzhůru