Přihlášení

zůstat přihlášen na tomto počítači
Nemáte ještě vytvořený účet? Zaregistrujte se! Nebo jste zapomněli heslo?

Obnovení zapomenutého hesla


Registrace nového uživatele

muž žena souhlasím se všeobecnými podmínkami užívání služby
DALŠÍ








STRUČNĚ
|||
6:00
SPORT 5 DNES
08:00
+
sportovní zpravodaj
08:30
+
sestřih o dění v týmu na Barum Czech Rally Zlín
08:55
+
Vytrvalostní závod cestovních vozů na okruzích
SPORT 5 ZÍTRA
08:00
+
sportovní zpravodaj
08:30
+
Pravidelný magazín z prostředí českého Taekwonda
08:50
+
Rallysprint na polygonu v Kopřivnici VII.
SPORT 5 SOBOTA 22.9.
08:00
+
sportovní zpravodaj
08:30
+
Slovenský okruhový pohár
08:45
+
Zahraniční novinky ze světa elektronických sportů
SPORT 5 NEDĚLE 23.9.
08:00
+
sportovní zpravodaj
08:30
+
Vytrvalostní závod cestovních vozů na okruzích
08:55
+
1. závod 6. podniku italské série F4 z Vallelungy
SPORT 5 PONDĚLÍ 24.9.
08:00
+
sportovní zpravodaj
08:30
+
zajímavosti o koních
08:50
+
Magazín s vůní benzínu
|||
9:00
SPORT 5 DNES
09:20
+
Finálový galavečer evropského šampionátu K-1 v Praze
SPORT 5 ZÍTRA
09:10
+
zajímavosti o koních
09:30
+
Magazín s vůní benzínu
09:50
+
Aktuální dění a zajímavosti z prostředí bojových sportů
10:40
+
Magazín ze zákulisí Formule 1
11:15
+
sestřih z Rally Bohemia a Barum Czech Rally Zlín
11:40
+
Mezinárodní mistrovství ČR v extrémním zavodě družstev
SPORT 5 SOBOTA 22.9.
09:20
+
Magazín ze zákulisí Formule 1
09:55
+
sestřih o dění v týmu na Barum Czech Rally Zlín
10:20
+
Magazín o thajském boxu
10:50
+
Sportovci a jejich pohled do světa hudby
11:45
+
Sestřih z pátého podniku Mistrovství Evropy tahačů z Mostu
SPORT 5 NEDĚLE 23.9.
09:40
+
Českomoravský pohár rallye
10:05
+
2. závod Formule 4 z Hockenheimringu
10:55
+
Výběh na radniční věž ve Znojmě
11:05
+
2. závod 6. podniku italské série F4 z Vallelungy
11:50
+
3. závod 6. podniku italské série F4 z Vallelungy
SPORT 5 PONDĚLÍ 24.9.
09:10
+
Rallysprint na polygonu v Kopřivnici VII.
09:30
+
1. závod 6. podniku italské série F4 z Vallelungy
10:15
+
2. závod 6. podniku italské série F4 z Vallelungy
11:00
+
3. závod 6. podniku italské série F4 z Vallelungy
11:45
+
Pravidelný magazín z prostředí českého Taekwonda
|||
12:00
SPORT 5 DNES
12:45
+
sportovní zpravodaj
13:10
+
Majstrovstvá Slovenska v rally
13:40
+
Mezinárodní mistrovství ČR v extrémním zavodě družstev
14:00
+
Sestřih 12.závodu z francouzského Vesoul
14:30
+
Magazín ze zákulisí Formule 1
15:05
+
Aktuální dění a zajímavosti z prostředí bojových sportů
15:55
+
Slovenský okruhový pohár
SPORT 5 ZÍTRA
12:00
+
Czech Rally Zlín
12:25
+
Westernové závody CUTTiNG
12:45
+
Středočeský přebor SMS v motokrosu, Třebíz
13:10
+
sportovní zpravodaj
13:40
+
1. závod 6. podniku italské série F4 z Vallelungy
14:25
+
2. závod 6. podniku italské série F4 z Vallelungy
15:10
+
3. závod 6. podniku italské série F4 z Vallelungy
15:55
+
Vytrvalostní závod cestovních vozů na okruzích
SPORT 5 SOBOTA 22.9.
12:35
+
sportovní zpravodaj
13:05
+
1. závod vozů kategorie GT3 z Hockenheimringu
14:20
+
Aktuální dění a zajímavosti z prostředí bojových sportů
15:10
+
Českomoravský pohár rallye
15:35
+
zajímavosti o koních
15:55
+
Magazín s vůní benzínu
SPORT 5 NEDĚLE 23.9.
12:35
+
sportovní zpravodaj
13:05
+
2. závod vozů kategorie GT3 z Hockenheimringu
14:20
+
Sestřih z pátého podniku Mistrovství Evropy tahačů z Mostu
15:10
+
Sestřih 12.závodu z francouzského Vesoul
15:40
+
Mezinárodní mistrovství ČR v extrémním zavodě družstev
SPORT 5 PONDĚLÍ 24.9.
12:05
+
Českomoravský pohár rallye
12:30
+
sestřih o dění v týmu na Barum Czech Rally Zlín
13:00
+
sportovní zpravodaj
13:30
+
FIA zóna strednej Európy v rallycrossových pretekoch
13:45
+
Galavečer a grandfinále tanečních soutěží
14:30
+
Sestřih 12.závodu z francouzského Vesoul
15:00
+
Mezinárodní mistrovství ČR v extrémním zavodě družstev
15:25
+
Majstrovstvá Slovenska v rally
15:55
+
sestřih z Rally Bohemia a Barum Czech Rally Zlín
|||
16:00
SPORT 5 DNES
16:10
+
Zahraniční novinky ze světa elektronických sportů
17:05
+
Magazín o thajském boxu
17:35
+
Českomoravský pohár rallye
18:00
+
zajímavosti o koních
18:20
+
Magazín s vůní benzínu
18:40
+
Rallysprint na polygonu v Kopřivnici VII.
19:00
+
sestřih z Rally Bohemia a Barum Czech Rally Zlín
19:25
+
Czech Rally Zlín
19:50
+
Terénní triatlon a kvadriatlon na jezeře Milada
SPORT 5 ZÍTRA
16:20
+
Sestřih 12.závodu z francouzského Vesoul
17:10
+
Sestřih z pátého podniku Mistrovství Evropy tahačů z Mostu
18:00
+
Magazín ze zákulisí Formule 1
18:35
+
Sestřih 9.závodu z litevské Rigy
19:30
+
Majstrovstvá Slovenska v rally
SPORT 5 SOBOTA 22.9.
16:15
+
Rallysprint na polygonu v Kopřivnici VII.
16:55
+
1. závod Formule 4 z Hockenheimringu
17:45
+
Sestřih 9.závodu z litevské Rigy
18:40
+
Výběh na radniční věž ve Znojmě
18:50
+
1. závod 6. podniku italské série F4 z Vallelungy
19:35
+
2. závod 6. podniku italské série F4 z Vallelungy
SPORT 5 NEDĚLE 23.9.
16:00
+
Majstrovstvá Slovenska v rally
16:30
+
Magazín ze zákulisí Formule 1
17:25
+
sestřih o dění v týmu na Barum Czech Rally Zlín
17:50
+
Aktuální dění a zajímavosti z prostředí bojových sportů
18:40
+
Sportovci a jejich pohled do světa hudby
19:30
+
Magazín o thajském boxu
SPORT 5 PONDĚLÍ 24.9.
16:20
+
Magazín o thajském boxu
17:10
+
Sportovci a jejich pohled do světa hudby
18:00
+
všechny tři úrovně extrémního překážkového závodu ve dvou dnech
18:20
+
1. závod vozů kategorie GT3 z Hockenheimringu
19:35
+
sportovní zpravodaj
19:45
+
2. závod vozů kategorie GT3 z Hockenheimringu
|||
20:00
SPORT 5 DNES
20:05
+
sportovní zpravodaj
20:15
+
Soutěž o nejkrásnější dívku České republiky
22:00
+
zajímavosti o koních
22:20
+
Magazín s vůní benzínu
22:40
+
Rallysprint na polygonu v Kopřivnici VII.
23:00
+
sportovní zpravodaj
23:10
+
Pravidelný magazín z prostředí českého Taekwonda
23:30
+
Sestřih z pátého podniku Mistrovství Evropy tahačů z Mostu
SPORT 5 ZÍTRA
20:00
+
sportovní zpravodaj
20:10
+
Pravidelný magazín z prostředí českého Taekwonda
20:25
+
Druhý ročník mistrovství ČR v OCR (Obstacle Course Races - překážkové závody)
20:45
+
Železnice z druhé strany
21:20
+
sestřih o dění v týmu na Barum Czech Rally Zlín
21:45
+
Českomoravský pohár rallye
22:10
+
Magazín ze zákulisí Formule 1
22:45
+
sportovní zpravodaj
22:55
+
Slovenský okruhový pohár
23:10
+
Zahraniční novinky ze světa elektronických sportů
23:45
+
Magazín o thajském boxu
SPORT 5 SOBOTA 22.9.
20:20
+
sportovní zpravodaj
20:30
+
3. závod 6. podniku italské série F4 z Vallelungy
21:15
+
Magazín o thajském boxu
21:45
+
Zahraniční novinky ze světa elektronických sportů
22:20
+
Slovenský okruhový pohár
22:35
+
Pravidelný magazín z prostředí českého Taekwonda
22:55
+
sportovní zpravodaj
23:05
+
Vytrvalostní závod cestovních vozů na okruzích
23:30
+
sestřih z Rally Bohemia a Barum Czech Rally Zlín
23:55
+
Mezinárodní mistrovství ČR v extrémním zavodě družstev
SPORT 5 NEDĚLE 23.9.
20:00
+
sportovní zpravodaj
20:10
+
sestřih z Rally Bohemia a Barum Czech Rally Zlín
20:35
+
Slovenský okruhový pohár
20:50
+
Pravidelný magazín z prostředí českého Taekwonda
21:10
+
Zahraniční novinky ze světa elektronických sportů
21:45
+
Vytrvalostní závod cestovních vozů na okruzích
22:10
+
Sestřih 9.závodu z litevské Rigy
23:05
+
sportovní zpravodaj
23:15
+
zajímavosti o koních
23:35
+
Magazín s vůní benzínu
23:55
+
Rallysprint na polygonu v Kopřivnici VII.
SPORT 5 PONDĚLÍ 24.9.
21:00
+
Terénní triatlon a kvadriatlon na jezeře Milada
21:15
+
Vytrvalostní závod cestovních vozů na okruzích
21:40
+
všechny tři úrovně extrémního překážkového závodu ve dvou dnech
22:00
+
Sestřih 9.závodu z litevské Rigy
22:55
+
sportovní zpravodaj
23:05
+
Magazín ze zákulisí Formule 1
23:40
+
Zahraniční novinky ze světa elektronických sportů
|||
00:00