Přihlášení

zůstat přihlášen na tomto počítači
Nemáte ještě vytvořený účet? Zaregistrujte se! Nebo jste zapomněli heslo?

Obnovení zapomenutého hesla


Registrace nového uživatele

muž žena souhlasím se všeobecnými podmínkami užívání služby
DALŠÍ

STRUČNĚ
|||
5:00
EUROSPORT 2 DNES
05:00
+
Australian Open – semifinále čtyřhry žen
EUROSPORT 2 ZÍTRA
05:15
+
Masters – finále
EUROSPORT 2 PÁTEK 26.1.
05:00
+
Australian Open – semifinále smíšené čtyřhry
EUROSPORT 2 NEDĚLE 28.1.
05:00
+
SP v Ga-Pa – sjezd mužů
05:45
+
SP v Lenzerheide – obří slalom žen
|||
6:00
EUROSPORT 2 ZÍTRA
07:15
+
SP v Kronplatzu – obří slalom žen
07:45
+
SP ve Schladmingu – slalom mužů
08:15
+
SP v Antholzu – závod s hromadným startem mužů
08:45
+
SP v Antholzu – závod s hromadným startem žen
EUROSPORT 2 SOBOTA 27.1.
06:00
+
SP v Zakopaném – kvalifikace
07:00
+
SP v Seefeldu
08:00
+
Mistrovství čtyř kontinentů v Tchaj-peji – volné jízdy párů
EUROSPORT 2 NEDĚLE 28.1.
06:15
+
SP v Zakopaném – týmový závod
07:45
+
Mistrovství Evropy – stíhací závod mužů
08:15
+
Mistrovství Evropy – stíhací závod žen
08:45
+
SP v Lenzerheide – obří slalom žen
|||
9:00
EUROSPORT 2 DNES
09:00
+
SP v Planici – 10 km klasicky žen
09:45
+
MS v letech na lyžích
11:00
+
SP v Kronplatzu – obří slalom žen
11:30
+
SP ve Schladmingu – slalom mužů
EUROSPORT 2 ZÍTRA
09:15
+
SP ve Schladmingu – slalom mužů
10:00
+
Mistrovství čtyř kontinentů v Tchaj-peji – krátký program mužů
11:00
+
Mistrovství čtyř kontinentů v Tchaj-peji – volné tance
EUROSPORT 2 PÁTEK 26.1.
09:00
+
SP v Kronplatzu – obří slalom žen
09:30
+
SP v Antholzu – závod s hromadným startem mužů
10:00
+
SP v Antholzu – závod s hromadným startem žen
10:30
+
SP v Kronplatzu – obří slalom žen
11:00
+
SP ve Schladmingu – slalom mužů
11:30
+
SP v Bansku – paralelní obří slalom
EUROSPORT 2 SOBOTA 27.1.
09:00
+
Mistrovství čtyř kontinentů v Tchaj-peji – volné jízdy mužů
10:00
+
SP v Lenzerheide – obří slalom žen
11:15
+
SP v Ga-Pa – sjezd mužů
EUROSPORT 2 NEDĚLE 28.1.
09:15
+
SP v Lenzerheide – slalom žen
10:30
+
SP v Ga-Pa – obří slalom mužů
11:15
+
SP v Seefeldu – 15 km volně s hromadným startem mužů
|||
12:00
EUROSPORT 2 DNES
12:00
+
SP v Antholzu – závod s hromadným startem žen
12:30
+
SP v Planici – 10 km klasicky žen
13:00
+
SP v Antholzu – závod s hromadným startem mužů
13:30
+
Australian Open – čtvrtfinále
14:45
+
MS v letech na lyžích
EUROSPORT 2 ZÍTRA
12:00
+
SP ve Schladmingu – slalom mužů
12:30
+
SP v Antholzu – závod s hromadným startem mužů
13:00
+
SP v Kronplatzu – obří slalom žen
13:30
+
Australian Open – semifinále mužů
15:00
+
Mistrovství čtyř kontinentů v Tchaj-peji – krátký program mužů
EUROSPORT 2 PÁTEK 26.1.
13:15
+
Australian Open – semifinále žen
14:45
+
Australian Open – semifinále mužů
EUROSPORT 2 SOBOTA 27.1.
13:15
+
SP v Lenzerheide – obří slalom žen
14:15
+
Mistrovství Evropy – stíhací závod mužů
14:45
+
Mistrovství Evropy – stíhací závod žen
15:45
+
SP v Siguldě – závod dvojic
EUROSPORT 2 NEDĚLE 28.1.
12:00
+
SP v Lenzerheide – slalom žen
13:15
+
SP v Zakopaném – týmový závod
14:15
+
Mistrovství Evropy – smíšená štafeta dvojic
14:45
+
Mistrovství Evropy – smíšená štafeta
|||
16:00
EUROSPORT 2 DNES
16:15
+
Australian Open – čtvrtfinále
17:30
+
Masters – finále
19:30
+
SP v Kronplatzu – obří slalom žen
EUROSPORT 2 ZÍTRA
16:00
+
Mistrovství čtyř kontinentů v Tchaj-peji – volné tance
17:00
+
Australian Open – semifinále mužů
18:00
+
SP v Kronplatzu – obří slalom žen
18:45
+
SP ve Schladmingu – slalom mužů
19:30
+
SP v Antholzu – závod s hromadným startem mužů
EUROSPORT 2 PÁTEK 26.1.
16:30
+
Australian Open – semifinále juniorů
18:30
+
Australian Open – semifinále juniorek
EUROSPORT 2 SOBOTA 27.1.
16:30
+
SP v Siguldě – závod žen
17:00
+
Australian Open – finále juniorek
18:15
+
Australian Open – finále juniorů
19:30
+
Australian Open – finále seniorek
EUROSPORT 2 NEDĚLE 28.1.
16:15
+
Cadel Evans Race
17:30
+
Šestidenní v Berlíně
19:30
+
SP v Siguldě – závod mužů
|||
20:00
EUROSPORT 2 DNES
20:00
+
SP ve Schladmingu – slalom mužů
20:40
+
Sportovní zpravodajství
20:45
+
Crashed Ice v St. Paul
21:45
+
Australian Open – čtvrtfinále
22:30
+
SP v Kronplatzu – obří slalom žen
23:00
+
SP ve Schladmingu – slalom mužů
23:30
+
SP v Planici – 10 km klasicky žen
EUROSPORT 2 ZÍTRA
20:00
+
SP v Antholzu – závod s hromadným startem žen
20:30
+
Mistrovství čtyř kontinentů v Tchaj-peji – volné tance
21:25
+
Sportovní zpravodajství
21:30
+
Australian Open – čtvrtfinále juniorů
23:15
+
Australian Open – čtvrtfinále juniorek
EUROSPORT 2 PÁTEK 26.1.
20:30
+
Australian Open – semifinále mužů
21:55
+
Sportovní zpravodajství
22:00
+
SP v Zakopaném – kvalifikace
23:00
+
SP v Seefeldu
EUROSPORT 2 SOBOTA 27.1.
20:30
+
Australian Open – finále seniorů
21:25
+
Sportovní zpravodajství
21:30
+
Australian Open – finále vozíčkářek
22:30
+
Australian Open – finále vozíčkářů
23:30
+
Australian Open – finále žen
EUROSPORT 2 NEDĚLE 28.1.
20:00
+
SP v Siguldě – sprint
21:00
+
SP v Siguldě – týmová štafeta
21:30
+
Mistrovství Evropy – smíšená štafeta
22:25
+
Sportovní zpravodajství
22:30
+
Australian Open – finále mužů
23:15
+
SP v Zakopaném – individuální závod
|||
00:00
EUROSPORT 2 ZÍTRA
00:00
+
SP v Planici – 15 km klasicky mužů
00:30
+
SP ve Schladmingu – slalom mužů
00:55
+
Sportovní zpravodajství
01:00
+
Australian Open – čtvrtfinále
03:00
+
SP v Planici – 10 km klasicky žen
03:30
+
SP v Planici – 15 km klasicky mužů
04:00
+
SP v Kronplatzu – obří slalom žen
04:30
+
SP ve Schladmingu – slalom mužů
EUROSPORT 2 PÁTEK 26.1.
00:55
+
Sportovní zpravodajství
01:00
+
Mistrovství čtyř kontinentů v Tchaj-peji – volné tance
02:00
+
Mistrovství čtyř kontinentů v Tchaj-peji – krátký program mužů
03:00
+
Australian Open – semifinále mužů
04:30
+
Game, Schett and Mats
EUROSPORT 2 SOBOTA 27.1.
00:00
+
SP v Bansku – paralelní obří slalom
00:55
+
Sportovní zpravodajství
01:00
+
SP v Seefeldu
02:00
+
SP v Zakopaném – kvalifikace
03:00
+
SP v Seefeldu
04:00
+
SP v Zakopaném – kvalifikace
EUROSPORT 2 NEDĚLE 28.1.
00:55
+
Sportovní zpravodajství
01:00
+
Cesta do Pchjongčchangu
01:30
+
SP v Zakopaném – týmový závod
03:00
+
SP v Seefeldu – sprint volně žen i mužů
04:00
+
Mistrovství Evropy – stíhací závod mužů
04:30
+
Mistrovství Evropy – stíhací závod žen
EUROSPORT 2 PONDĚLÍ 29.1.
00:30
+
Australian Open – finále mužů
01:25
+
Sportovní zpravodajství
01:30
+
SP v Zakopaném – individuální závod
03:00
+
Australian Open – finále mužů
04:30
+
SP v Zakopaném – individuální závod