Přihlášení

zůstat přihlášen na tomto počítači
Nemáte ještě vytvořený účet? Zaregistrujte se! Nebo jste zapomněli heslo?

Obnovení zapomenutého hesla


Registrace nového uživatele

muž žena souhlasím se všeobecnými podmínkami užívání služby
Právě běží na Vašich kanálech
ČT1 ČT1
19:00
ZPR
+
Hlavní zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne v ČR i ve světě
ČT2 ČT2
19:15
PUB
+
Otázka znaleckých posudků – jejich kvality, objektivnosti a nadužívání, vzbuzuje vášnivé debaty téměř s každým mediálně sledovaným případem. Mimo světla reflektorů jsou ale znalecké posudky i každodenní realitou českého práva. Realitou, která ovlivnila a ovlivňuje tisíce životů
19:40
DOK
+
Západ Francie očima Jana Šmída
NOVA NOVA
18:25
SERIÁL
+
Možná je to vaše ulice. Možná jste to vy. Původní český seriál.
PRIMA PRIMA
19:40
TV BARRANDOV TV BARRANDOV
19:15
+
Láska je krásná věc. Dokud se nezvrhne v nenávist. Podívejte se s námi na neuvěřitelné životní příběhy, které začínaly jako idylka a v troskách končí v našem studiu
NOVA CINEMA NOVA CINEMA
17:35
SCIFI
+
William Hurt byl se svou rodinou vybrán, aby našel novou planetu v jiné galaxii. Země se totiž stane v blízké budoucnosti neobyvatelnou. Americký sci-fi film.
PRIMA COOL PRIMA COOL
19:20
SERIÁL
+
Rád létá, a ne, že ne
Taková normální žlutá rodinka... Americký kultovní animovaný seriál
19:50
SERIÁL
+
Homer Sevillský
PRIMA LOVE PRIMA LOVE
18:35
SOU
+
Dívka, která brání své území - druhá část
Dívky ze všech koutů USA bojují o možnost stát se další americkou topmodelkou. Která z nich se nejlépe vypořádá nejen s náročnými modelingovými disciplínami, ale i se stresem a vypětím, jež soutěž nutně provázejí? Americká reality show
19:45
SERIÁL
+
Chůva k pohledání 27.
ÓČKO ÓČKO
19:05
+
TOP 10 klipů dle diváka Óčka
ČT sport ČT sport
18:50
SPORT
+
ZVVZ USK Praha - ESB Villeneuve-d'Ascq
Přímý přenos utkání základní skupiny Euroligy v basketbalu žen
21:00
SPORT
+
Speciál
HARMONIE TV HARMONIE TV
18:40
+
Jiří Štědroň
Drobnosti Milana Drobného.
19:30
+
Vlastimil Harapes


Právě běží na všech kanálech
213 213
17:40
+
Fortuna liga
19:55
360 TUNE BOX HD 360 TUNE BOX HD
19:00
HUDBA
20:00
HUDBA
3SAT 3SAT
19:20
+
Das 3sat-Kulturmagazin von ZDF, ORF, SF und ARD
AL JAZEERA AL JAZEERA
19:00
20:00
AMC CHANNEL AMC CHANNEL
AMS AMS
19:50
SPORT
+
Hyundai Kona
ANIMAL PLANET ANIMAL PLANET
ARD (Das Erste) ARD (Das Erste)
18:50
19:45
+
Wie funktioniert ein Gepäckscanner?
ARENA SPORT 1 ARENA SPORT 1
18:30
19:30
ARENA SPORT 2 ARENA SPORT 2
18:30
20:15
ARIRANG ARIRANG
ARTE ARTE
19:20
+
Das europäische Nachrichtenmagazin
19:40
+
Die Lastenträgerinnen von Melilla
AXN AXN
AXN BLACK AXN BLACK
AXN HD AXN HD
AXN WHITE AXN WHITE
18:55
SERIÁL
19:55
SERIÁL
BARRANDOV FAMILY BARRANDOV FAMILY
BARRANDOV KINO BARRANDOV KINO
BARRANDOV PLUS BARRANDOV PLUS
20:20
FILM
BBC WORLD NEWS BBC WORLD NEWS
BLOOMBERG BLOOMBERG
19:00
ZPR
20:00
ZPR
BLUE HUSTLER BLUE HUSTLER
05:00
BOOMERANG BOOMERANG
19:35
BRAVA Stingray BRAVA Stingray
BRAZZERS TV BRAZZERS TV
BTV BTV
C MUSIC C MUSIC
CARTOON NETWORK CARTOON NETWORK
19:14
+
Shrimps And Prime Rib
19:30
CBS REALITY CBS REALITY
Československo / Festival Československo / Festival
CINEMAX CINEMAX
18:10
DRAM
20:00
DRAM
CINEMAX 2 CINEMAX 2
18:15
DRAM
CNBC EUROPE CNBC EUROPE
CNN CNN
19:00
20:00
COMEDY CENTRAL Extra COMEDY CENTRAL Extra
19:00
SERIÁL
+
Marques Houston/Andy Roddick/Jamie-Lynn Sigler
19:30
SERIÁL
+
Chingy/Jon Heder/Joss Stone
CRIME & INVESTIGATION CRIME & INVESTIGATION
19:00
+
Pronásleduje mě vražda
CS FILM, MINI CS FILM, MINI
19:25
+
Zpravodajství ze světa filmu
19:35
+
Pojďte pane, budeme si hrát - Jak jedli vtipnou kaši
ČT :D / ČT art ČT :D / ČT art
ČT sport ČT sport
18:50
SPORT
+
ZVVZ USK Praha - ESB Villeneuve-d'Ascq
21:00
SPORT
+
Speciál
ČT1 ČT1
19:00
ZPR
ČT2 ČT2
19:40
DOK
+
Západ Francie očima Jana Šmída
ČT24 ČT24
19:00
ZPR
DA VINCI Learning DA VINCI Learning
19:00
DOK
+
Affordable Green Housing
19:30
DOK
+
Paving the Way
DAJTO DAJTO
18:00
SERIÁL
20:15
THRIL
DELUXE MUSIC HD DELUXE MUSIC HD
20:00
HUDBA
DEUTSCHE WELLE DEUTSCHE WELLE
19:00
ZPR
20:00
ZPR
DIGI SPORT 1 DIGI SPORT 1
DIGI SPORT 2 DIGI SPORT 2
20:55
DIGI SPORT 3 DIGI SPORT 3
19:10
DIGI SPORT 4 DIGI SPORT 4
DIGI SPORT 5 DIGI SPORT 5
DISC. TURBO EXTRA DISC. TURBO EXTRA
19:15
+
Fairlane ve špatném stavu
DISCOVERY CHANNEL DISCOVERY CHANNEL
19:00
+
Balónky/Tapety/Bramborové hranolky/Žárovky
DISCOVERY SCIENCE DISCOVERY SCIENCE
19:20
+
Salát/provaz/inzulin
19:45
+
To pravé ořechové
DISCOVERY SHOWCASE HD DISCOVERY SHOWCASE HD
19:08
19:30
+
Cesta ze středu Slunce
DISNEY CHANNEL DISNEY CHANNEL
DISNEY JUNIOR DISNEY JUNIOR
DJAZZ DJAZZ
DOCUBOX HD DOCUBOX HD
DOMA DOMA
18:30
SERIÁL
DOQ DOQ
DORCEL TV DORCEL TV
16:41
ERO
+
Sharon Lee
23:00
ERO
+
Cayenne Klein
DUSK TV DUSK TV
19:10
ERO
DVOJKA DVOJKA
E! E!
19:00
+
Živě z červeného koberce: AMA 2017
EDGE SPORT HD EDGE SPORT HD
19:00
+
Round 3 - New Caledonia
ENGLISH CLUB TV ENGLISH CLUB TV
EROX HD EROX HD
EROXXX HD EROXXX HD
18:40
ERO
20:20
ERO
eSportsTV HD eSportsTV HD
EURONEWS EURONEWS
EUROSPORT EUROSPORT
19:00
19:55
EUROSPORT 2 EUROSPORT 2
18:30
EXTREME SPORTS EXTREME SPORTS
FASHION TV FASHION TV
19:25
19:30
FASHIONBOX HD FASHIONBOX HD
19:00
MÓDA
+
Ferrari Lists In Milan & Peninsula Hong Kong Art
20:00
MÓDA
FAST & FUNBOX HD FAST & FUNBOX HD
Festival HD Festival HD
22:00
FILM
FIGHTBOX HD FIGHTBOX HD
FILM EUROPE FILM EUROPE
20:10
DRAM
FILM+ FILM+
20:15
FILMBOX FILMBOX
FILMBOX ARTHOUSE FILMBOX ARTHOUSE
FILMBOX EXTRA HD FILMBOX EXTRA HD
FILMBOX FAMILY FILMBOX FAMILY
21:00
THRIL
FILMBOX PLUS FILMBOX PLUS
19:25
KOM
FILMBOX PREMIUM FILMBOX PREMIUM
FINE LIVING NETWORK FINE LIVING NETWORK
19:00
+
Dokončení vnějšku domu
19:30
FISHING & HUNTING FISHING & HUNTING
19:00
DOK
+
Stěhovavý potkan
19:30
DOK
FISHING & HUNTING (UPC) FISHING & HUNTING (UPC)
19:00
DOK
+
Boli sme na Slovensku
19:30
DOK
+
Stehovavý potkan
FOOD NETWORK FOOD NETWORK
19:00
+
Guarnaschelli vs. Kalt
20:00
+
Turnaj dospívajících: 2. bitva
FUEL HD FUEL HD
19:00
+
The Amateur
19:30
GINX eSports TV GINX eSports TV
GOLF CHANNEL GOLF CHANNEL
19:00
+
Hal Sutton - Co ještì nevíte o høe z bunkeru
19:30
+
Highlights z turnaje
GOSPEL TV GOSPEL TV
HBO HBO
HBO 2 HBO 2
HBO 3 HBO 3
19:10
KOM
19:35
KOM
HOROR FILM HOROR FILM
HUSTLER HD HUSTLER HD
HUSTLER TV HUSTLER TV
iCONCERTS HD iCONCERTS HD
ID XTRA ID XTRA
19:10
+
Vražda podle pravidel
20:05
+
Čerstvě mrtvá
JEDNOTKA JEDNOTKA
19:00
ZPR
JIMJAM JIMJAM
JOJ JOJ
19:00
ZPR
19:30
ZPR
JOJ CINEMA JOJ CINEMA
JOJ FAMILY JOJ FAMILY
19:00
ZPR
19:30
ZPR
JOJ PLUS JOJ PLUS
19:30
SOU
KABEL1 KABEL1
KBS WORLD TV KBS WORLD TV
KI.KA KI.KA
19:25
+
Wichtige Werte - Robert trifft die Hüter des Grundgesetzes
19:50
+
Nachrichten für Kinder
KINO SVĚT KINO SVĚT
19:35
+
Iniciativa Vím, co jím a piju připravila v roce 2016 v rámci projektu Fandíme zdraví sérii videí podporující výuku zdravého životního stylu a stravování ve školách. Jak čerstvá, tak vařená zelenina do zdravého jídelníčku patří.
LEO TV LEO TV
22:00
ERO
+
NADRŽENÁ MLÁĎATA
LUXE.TV LUXE.TV
19:40
M1 (HU) M1 (HU)
19:05
MAG
19:30
M2 (HU) M2 (HU)
19:35
+
Miffy elkésik az iskolából
M4 SPORT M4 SPORT
MARKÍZA MARKÍZA
20:05
ZPR
MARKÍZA INT. MARKÍZA INT.
20:05
ZPR
MEGAMAX MEGAMAX
METEO TV METEO TV
MEZZO MEZZO
19:25
HUDBA
+
Paolo Fresu / Omar Sosa / Trilok Gurtu - Jazz in Marciac
20:15
HUDBA
+
InterMezzo
MEZZO Live HD MEZZO Live HD
16:10
KONC
+
Valery Gergiev conducts War and Peace by Prokofiev at the Mariinsky Theatre
20:10
HUDBA
+
InterMezzo
MINIMAX MINIMAX
MŇAM MŇAM
18:30
+
Si King a Dave Myers vyrazili na trip po Asii.
20:00
+
Dobroty ze zahrádky kuchařky Annabel Langbein
MŇAU MŇAU
19:00
ZÁB
MOOZ DANCE MOOZ DANCE
19:00
HUDBA
23:00
HUDBA
MTV DANCE MTV DANCE
19:00
HUDBA
MTV EUROPE (CZ) MTV EUROPE (CZ)
MTV HITS MTV HITS
20:00
HUDBA
MTV LIVE HD MTV LIVE HD
18:35
HUDBA
MTV ROCKS MTV ROCKS
N24 N24
19:10
+
Adrenalinbeschleuniger Angst: Was passiert im Körper des Menschen, wenn er Furcht empfindet?
NAT. GEO. WILD NAT. GEO. WILD
18:48
19:37
+
Majestátný předěl
NATIONAL GEOGRAPHIC NATIONAL GEOGRAPHIC
19:00
+
Einstein: Kapitola třetí
NATIONAL GEOGRAPHIC HD NATIONAL GEOGRAPHIC HD
20:00
+
Zpětné zrcátko
NAUTICAL CHANNEL NAUTICAL CHANNEL
NICK JR NICK JR
NICKELODEON NICKELODEON
19:25
DĚTI
19:50
DĚTI
+
Být pozvaní či nikoli
NOVA NOVA
18:25
SERIÁL
NOVA 2 NOVA 2
19:20
SERIÁL
19:50
SERIÁL
NOVA ACTION NOVA ACTION
NOVA CINEMA NOVA CINEMA
NOVA GOLD NOVA GOLD
NOVA INT. NOVA INT.
18:40
SERIÁL
NOVA SPORT 1 NOVA SPORT 1
20:25
SPORT
NOVA SPORT 2 NOVA SPORT 2
ÓČKO ÓČKO
ÓČKO EXPRES ÓČKO EXPRES
18:00
HUDBA
+
Odpolední proud expresních klipů na Óčko Expres!
21:00
HUDBA
+
I v oldschoolu najdete spoustu zajímavé alternativy!
ÓČKO STAR ÓČKO STAR
19:00
HUDBA
OUTDOOR CHANNEL OUTDOOR CHANNEL
19:05
+
Series 2016
19:30
PENTHOUSE 1 PENTHOUSE 1
18:00
ERO
19:55
ERO
PENTHOUSE 2 PENTHOUSE 2
PLAYBOY TV PLAYBOY TV
POHODA - REBEL POHODA - REBEL
POHODA - RELAX POHODA - RELAX
POLAR POLAR
PRIMA PRIMA
19:40
PRIMA COMEDY CENTRAL PRIMA COMEDY CENTRAL
PRIMA COOL PRIMA COOL
19:20
SERIÁL
+
Rád létá, a ne, že ne
19:50
SERIÁL
+
Homer Sevillský
PRIMA LOVE PRIMA LOVE
18:35
SOU
+
Dívka, která brání své území - druhá část
19:45
SERIÁL
+
Chůva k pohledání 27.
PRIMA MAX PRIMA MAX
PRIMA PLUS PRIMA PLUS
19:40
PRIMA ZOOM PRIMA ZOOM
19:00
FILM
PRIVATE TV PRIVATE TV
19:00
ERO
PRO 7 PRO 7
19:05
Rebel 2 Slušnej kanál Rebel 2 Slušnej kanál
regionalnitelevize.cz regionalnitelevize.cz
regiony+ regiony+
19:15
+
Rumpsteak Bife ala Criola
19:30
+
Lezeme s Mistryní světa Lucií Hrozovou
RETRO MUSIC TV RETRO MUSIC TV
19:00
+
nad dopisy diváků…
20:00
+
buďte hvězdou parketu
RT Documentary RT Documentary
19:00
DOK
+
Episode 20
19:30
DOK
+
Game Of Drones
RTL RTL
RUSSIA TODAY RUSSIA TODAY
19:00
ZPR
19:29
ZPR
RUSSIAN TRAVEL GUIDE RUSSIAN TRAVEL GUIDE
SAT.1 SAT.1
SENZI TV SENZI TV
20:00
TALK
SEZNAM TV HD SEZNAM TV HD
19:00
19:30
SHORTS HD SHORTS HD
19:17
SKY NEWS SKY NEWS
19:30
ZPR
SLAGER TV (HU) SLAGER TV (HU)
18:55
19:55
ŠLÁGR TV ŠLÁGR TV
19:15
+
Informace a zajímavosti
20:00
+
Hrajeme z Vánočních titulů
SPEKTRUM SPEKTRUM
SPEKTRUM HOME SPEKTRUM HOME
SPORT 5 SPORT 5
SPORT1 SPORT1
17:30
+
KHL, základní část, premiéra, živě, HD
20:00
+
KHL, základní část, repríza, HD
SPORT2 SPORT2
18:45
+
Ligue 1, 13. kolo, nejskvělejší okamžiky, repríza, HD
19:45
+
repríza, HD
SUNDANCE TV SUNDANCE TV
SUPER RTL SUPER RTL
19:15
+
'Neues vom Hundeleben / Tom fischt sich Ärger / Der kleine Specht / Tom und die Löwennummer'
19:45
+
Das kleine Problem
SUPERONE SUPERONE
TA3 / RING TV TA3 / RING TV
19:10
19:30
THE HISTORY CHANNEL THE HISTORY CHANNEL
19:00
+
Skotský dvousečný meč
TLC TLC
20:05
+
Tanec tatínka s dcerou a loučení nevěsty se svobodou
TRACE SPORT TRACE SPORT
19:25
DOK
19:39
DOK
+
Rui Costa
TRAVEL CHANNEL TRAVEL CHANNEL
19:00
+
Domov na barbadoském pobřeží
19:30
ŤUKI ŤUKI
19:30
DĚTI
TUTY TUTY
19:00
DĚTI
TV BARRANDOV TV BARRANDOV
TV LUX TV LUX
19:05
TV NOE TV NOE
18:40
+
Film o životě a díle ThDr. Antonína Šuránka.
TV OSEM TV OSEM
18:00
ZÁB
20:00
ZÁB
TV PAPRIKA TV PAPRIKA
TV RIK TV RIK
19:35
DĚTI
TV5 MONDE TV5 MONDE
18:39
FILM
TVP 1 TVP 1
18:55
+
Diler amator
19:30
TVP 2 TVP 2
18:50
+
21/102 Wielki Finał
TVP Historia TVP Historia
19:15
+
Krew mio zdrada
20:10
+
Wielka historia maych miasteczek Tykocin
TVP INFO TVP INFO
19:20
+
Serwis Info Wieczr
19:30
TVP Kultura TVP Kultura
18:40
+
Nieobecno
20:00
+
Informacje kulturalne
TVP Polonia TVP Polonia
19:25
+
Wilnoteka
19:45
+
Ucieczka Deszczowcw
TVP Sport TVP Sport
18:45
+
Bayern Monachium TV FC Bayern FC Augsburg
20:40
+
Kuba Baszczykowski
UKRAINE TV UKRAINE TV
19:20
ZPR
19:35
ZPR
UNITEL CLASSICA HD UNITEL CLASSICA HD
UP NETWORK UP NETWORK
18:55
ZPR
20:00
ZPR
VH1 VH1
18:00
HUDBA
20:00
HUDBA
VH1 CLASSIC VH1 CLASSIC
21:00
HUDBA
VIASAT EXPLORE / SPICE VIASAT EXPLORE / SPICE
VIASAT HISTORY VIASAT HISTORY
VIASAT NATURE VIASAT NATURE
VIASAT NATURE-HISTORY HD VIASAT NATURE-HISTORY HD
VIASAT SPICE VIASAT SPICE
VOX VOX
19:00
+
Tag 3: Andreas, Ulm
WAR TV WAR TV
18:45
+
Dokumentární série
WAU WAU
18:30
SHOW
+
Zbabelec
19:35
SERIÁL
XMO XMO
ČRo D-dur ČRo D-dur
19:23
+
Koncert pro klavír a orchestr F dur
21:38
+
Dechový kvintet D dur op. 91 č. 9
ČRo Dvojka ČRo Dvojka
19:45
ČRo Jazz ČRo Jazz
22:00
+
Swing Session
ČRo Plus ČRo Plus
ČRo Rádio Junior ČRo Rádio Junior
ČRo Rádio Wave ČRo Rádio Wave
20:00
ČRo Radiožurnál ČRo Radiožurnál
20:00
ČRo Region Stč. kraj ČRo Region Stč. kraj
ČRo Vltava ČRo Vltava
19:00
MDR MDR
19:00
+
MDR regional
19:30
+
anschließend: das MDR-Wetter
RADIO COUNTRY RADIO COUNTRY