TV program :: programy-tv.cz - Televizní program 200 stanic

Přihlášení

zůstat přihlášen na tomto počítači
Nemáte ještě vytvořený účet? Zaregistrujte se! Nebo jste zapomněli heslo?

Obnovení zapomenutého hesla


Registrace nového uživatele

muž žena souhlasím se všeobecnými podmínkami užívání služby
Právě běží na Vašich kanálech
ČT1 ČT1
03:20
MAG
+
Když krb, tak s pořádným komínem. Magazín nejen pro chataře a chalupáře
ČT2 ČT2
03:25
PUB
+
Dům na vesnici, domov na štacích
03:45
DOK
+
Čeperka
NOVA NOVA
03:00
SERIÁL
+
Síla myšlenky
04:20
MAG
+
O TV Nova
PRIMA PRIMA
02:50
SERIÁL
+
Stín smrti
Místo oslav stříbrné svatby musí inspektor Barnaby řešit sérii vražd, sahající hluboko do minulosti... Britský kriminální seriál
04:31
MAG
+
Přestávka ve vysílání
TV BARRANDOV TV BARRANDOV
03:10
SERIÁL
+
Pokračování německého romantického seriálu
NOVA 2 NOVA 2
NOVA CINEMA NOVA CINEMA
02:25
THRIL
+
Rodina Denise Quaida a Sharon Stone se odstěhuje i s dětmi do krásného domu na venkově. Jejich nový dům však ukrývá hrůzné tajemství nedávné minulosti.
NOVA ACTION NOVA ACTION
03:05
SERIÁL
+
Finálový turnaj Světové série 2018 v plážovém volejbalu (muži o bronz a finále)
05:00
DOK
+
Sea Otter Dokument o extrémních sportech
PRIMA COOL PRIMA COOL
01:50
SOU
+
Skupinka soutěžících se pokusí dobýt legendární pevnost Boyard. V několika náročných disciplínách musejí ukořistit klíče a indicie, aby měli co nejlepší výchozí pozici pro závěrečné získání zlatého pokladu... Nové díly kultovní francouzské gameshow
04:25
SERIÁL
+
Poslední šance
NOVA SPORT 1 NOVA SPORT 1
02:45
SPORT
+
Finálový turnaj Světové série 2018 v plážovém volejbalu (muži o bronz a finále)
04:10
SPORT
NOVA SPORT 2 NOVA SPORT 2
02:30
SPORT
+
Záznam 2. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1
04:10
SPORT
PRIMA LOVE PRIMA LOVE
03:35
SERIÁL
+
Virtuální realita
Paul a Jamie jsou mladý newyorský pár, který řeší své každodenní spletité problémy po svém. Neustálé hašteření a popichování je u nich na denním pořádku... Slavný americký komediální seriál. V hlavních rolích P. Reiser a H. Huntová
04:05
SERIÁL
ÓČKO ÓČKO
01:00
HUDBA
+
proud klipů se vzkazy diváků Óčka
06:00
HUDBA
PRIMA KRIMI PRIMA KRIMI
02:45
SERIÁL
+
Nelehká volba
Doktor Lightman, přední světový expert na lhaní, pomáhá bývalé manželce s vyšetřováním podivného požáru... Americký kriminální seriál
03:45
SERIÁL
PRIMA MAX PRIMA MAX
02:15
FILM
+
Poručík Jack Ryan, který stále touží po uznání, má za sebou těžké zranění z války v Afghánistánu, jež ho málem doživotně zmrzačilo. Dokáže se proměnit z obyčejného analytika v tajného agenta, aby zachránil svět před globálním teroristickým útokem? Americký špionážní film
03:56
FILM
+
Přestávka ve vysílání
ČT sport ČT sport
02:40
SPORT
+
Finsko - Česko
Záznam kvalifikačního utkání o postup na ME ve volejbalu žen
04:50
SPORT
BTV BTV


Právě běží na všech kanálech
360 TUNE BOX HD 360 TUNE BOX HD
03:00
HUDBA
04:00
HUDBA
3SAT 3SAT
03:10
+
Neuseeland, Vanuatu und Indonesien
03:55
+
Kamtschatka, Hawaii und Alaska
4 FILM (HU) 4 FILM (HU)
02:00
AL JAZEERA AL JAZEERA
03:00
ZPR
04:00
ZPR
AMC CHANNEL AMC CHANNEL
02:00
FILM
03:55
FILM
AMS AMS
03:35
SPORT
+
Peugeot Traveller vs. VW Multivan
03:55
SPORT
+
Fiat Abarth 124 Spider
ANIMAL PLANET ANIMAL PLANET
03:15
+
Pytláci, pozor
04:02
+
Na průzkumu
ARD (Das Erste) ARD (Das Erste)
03:00
+
Spielfilm Deutschland/USA 2011 (Flypaper)
ARENA SPORT 1 ARENA SPORT 1
07:00
SPORT
ARENA SPORT 2 ARENA SPORT 2
09:00
SPORT
ARIRANG ARIRANG
03:30
ZÁB
05:00
ZÁB
ARTE ARTE
03:35
+
Nordamerika
04:05
AXN AXN
03:00
DRAM
04:00
SERIÁL
AXN BLACK AXN BLACK
03:30
SERIÁL
04:00
SERIÁL
AXN HD AXN HD
03:00
SERIÁL
07:00
SCIFI
AXN WHITE AXN WHITE
04:00
SERIÁL
BARRANDOV FAMILY BARRANDOV FAMILY
BARRANDOV KINO BARRANDOV KINO
04:05
SOU
BARRANDOV PLUS BARRANDOV PLUS
BBC WORLD NEWS BBC WORLD NEWS
BLOOMBERG BLOOMBERG
02:00
ZPR
BLUE HUSTLER BLUE HUSTLER
05:00
BOOMERANG BOOMERANG
03:37
+
Fluffmaster
BRAVA Stingray BRAVA Stingray
03:36
KONC
BRAZZERS TV BRAZZERS TV
BTV BTV
C MUSIC C MUSIC
CARTOON NETWORK CARTOON NETWORK
CBS REALITY CBS REALITY
Československo / Festival Československo / Festival
CINEMAX CINEMAX
05:20
FILM
CINEMAX 2 CINEMAX 2
03:35
THRIL
05:35
FILM
CNBC EUROPE CNBC EUROPE
03:00
ZPR
+
Celebrity Undercover Boss: Darius Rucker
04:00
ZPR
+
Menchie's
CNN CNN
03:00
ZPR
04:00
ZPR
COMEDY CENTRAL Extra COMEDY CENTRAL Extra
03:25
ZÁB
+
Nitro in The Gunniess Book
03:50
ZÁB
+
Hollywood Nitro
CRIME & INVESTIGATION CRIME & INVESTIGATION
03:30
DOK
+
Ztracená sestra/Zvěsti o vraždě
04:15
DOK
+
Krvavé nedělní ráno
CS FILM, MINI CS FILM, MINI
ČT :D / ČT art ČT :D / ČT art
03:25
HUDBA
ČT sport ČT sport
02:40
SPORT
+
Finsko - Česko
04:50
SPORT
ČT1 ČT1
ČT2 ČT2
03:25
PUB
03:45
DOK
+
Čeperka
ČT24 ČT24
DA VINCI Learning DA VINCI Learning
03:30
DOK
+
Robotics: Japan
04:00
DOK
+
Aerial Surveyor
DAJTO DAJTO
03:05
SERIÁL
03:45
SERIÁL
DELUXE MUSIC HD DELUXE MUSIC HD
03:00
HUDBA
06:00
HUDBA
DEUTSCHE WELLE DEUTSCHE WELLE
04:00
ZPR
DIGI SPORT 1 DIGI SPORT 1
22:10
SPORT
07:00
SPORT
DIGI SPORT 2 DIGI SPORT 2
23:50
SPORT
DIGI SPORT 3 DIGI SPORT 3
DIGI SPORT 4 DIGI SPORT 4
22:40
SPORT
07:00
SPORT
DIGI SPORT 5 DIGI SPORT 5
DISC. TURBO EXTRA DISC. TURBO EXTRA
DISCOVERY CHANNEL DISCOVERY CHANNEL
04:00
DOK
DISCOVERY SCIENCE DISCOVERY SCIENCE
03:36
+
Toaletní papír/absint/kriketové míčky
04:00
+
Láska ke sladkostem
DISCOVERY SHOWCASE HD DISCOVERY SHOWCASE HD
03:00
DOK
+
Výrobce zvonů
03:45
DOK
+
Pracovník pro hubení moskytů
DISNEY CHANNEL DISNEY CHANNEL
DISNEY JUNIOR DISNEY JUNIOR
DJAZZ DJAZZ
DOCUBOX HD DOCUBOX HD
04:00
DOK
+
Wallis Et Futuna
DOMA DOMA
05:30
MAG
DOQ DOQ
DORCEL TV DORCEL TV
DUSK TV DUSK TV
03:26
ERO
03:48
ERO
+
Scene 1
DVOJKA DVOJKA
01:00
MAG
E! E!
04:00
SHOW
EDGE SPORT HD EDGE SPORT HD
ENGLISH CLUB TV ENGLISH CLUB TV
EROX HD EROX HD
02:45
ERO
EROXXX HD EROXXX HD
eSportsTV HD eSportsTV HD
EURONEWS EURONEWS
EUROSPORT EUROSPORT
03:00
SPORT
+
World Open – finále
05:00
SPORT
+
Binckbank Tour – 6. etapa
EUROSPORT 2 EUROSPORT 2
03:00
SPORT
+
Binckbank Tour – 6. etapa
04:00
SPORT
+
Arctic Race Norway – 3. etapa
EXTREME SPORTS EXTREME SPORTS
03:40
SPORT
+
Nashville, TN
04:30
SPORT
+
Thackerville, OK
FASHION TV FASHION TV
03:30
MÓDA
03:55
MÓDA
FASHIONBOX HD FASHIONBOX HD
03:00
MÓDA
04:00
MÓDA
FAST & FUNBOX HD FAST & FUNBOX HD
04:00
Festival HD Festival HD
22:00
DRAM
FIGHTBOX HD FIGHTBOX HD
FILM EUROPE FILM EUROPE
FILM+ FILM+
03:05
FILM
04:25
FILM
+
Osudná droga
FILMBOX FILMBOX
02:15
FILM
FILMBOX ARTHOUSE FILMBOX ARTHOUSE
03:25
FILM
FILMBOX EXTRA HD FILMBOX EXTRA HD
03:15
DRAM
FILMBOX FAMILY FILMBOX FAMILY
FILMBOX PLUS FILMBOX PLUS
FILMBOX PREMIUM FILMBOX PREMIUM
FINE LIVING NETWORK FINE LIVING NETWORK
03:30
DOK
+
Pohoda na ostrově Martha's Vineyard
04:00
DOK
+
Poklad na Emerald Isle
FISHING & HUNTING (Skylink) FISHING & HUNTING (Skylink)
03:30
DOK
+
Chladná jezera Abbey
04:00
DOK
+
Avingtonští pstruzi
FISHING & HUNTING (UPC) FISHING & HUNTING (UPC)
Folklorika Folklorika
00:00
MAG
FOOD NETWORK FOOD NETWORK
03:00
+
Veterán Mustang, mechanický safír, modrá látka
04:00
+
Žádné sladké šestnáctiny
FUEL HD FUEL HD
GINX eSports TV GINX eSports TV
03:00
ZÁB
+
ESL ONE Birmingham
GOLF CHANNEL GOLF CHANNEL
01:00
SPORT
+
3. kolo turnaje Web.com Tour
04:00
SPORT
+
3. kolo turnaje European Tour
GOSPEL TV GOSPEL TV
03:30
HBO HBO
HBO 2 HBO 2
HBO 3 HBO 3
HOROR FILM HOROR FILM
03:05
HOR
04:30
HOR
HUSTLER HD HUSTLER HD
HUSTLER TV HUSTLER TV
iCONCERTS HD iCONCERTS HD
ID XTRA ID XTRA
03:25
DOK
+
Časopis People vyšetřuje
04:20
DOK
+
Doktor neordinuje
JEDNOTKA JEDNOTKA
03:40
MAG
04:15
MAG
JIMJAM JIMJAM
03:41
03:53
JOJ JOJ
04:45
MAG
JOJ CINEMA JOJ CINEMA
JOJ FAMILY JOJ FAMILY
03:30
MAG
+
Chci to dítě
04:15
MAG
+
Ve víně je pravda
JOJ PLUS JOJ PLUS
03:40
MAG
KABEL1 KABEL1
03:25
SERIÁL
04:05
SERIÁL
KBS WORLD TV KBS WORLD TV
KI.KA KI.KA
06:00
+
Nachrichten für Kinder
KINO SVĚT KINO SVĚT
03:20
DOK
+
Výhodné nabídky, super nákupy
07:00
DOK
+
Krásné šperky dokreslí váš šarm
LEO TV LEO TV
LUXE.TV LUXE.TV
04:00
DOK
+
Special : Gastronomy
M1 (HU) M1 (HU)
03:00
ZPR
04:00
ZPR
M2 (HU) M2 (HU)
03:25
SERIÁL
04:15
SERIÁL
M4 SPORT M4 SPORT
02:55
SPORT
+
OTP Bank Liga: Budapest Honvéd - MOL Vidi FC mérkőzés
04:40
SPORT
MARKÍZA MARKÍZA
02:40
FILM
MARKÍZA INT. MARKÍZA INT.
00:15
ZÁB
MEGAMAX MEGAMAX
04:00
+
Žabí princezna
METEO TV METEO TV
MEZZO MEZZO
03:40
+
Sylvain Rifflet 'Looking For Moondog' - Banlieues Bleues
04:40
+
InterMezzo
MEZZO Live HD MEZZO Live HD
02:00
+
L'Etoile by Chabrier at the DNO Amsterdam
04:00
+
Béla Fleck & the Flecktones - Festival international de jazz de Montréal
MINIMAX MINIMAX
03:30
+
Zásadovost
03:55
+
Divoký západ
MŇAM MŇAM
06:00
+
Kuřecí hody
MŇAU MŇAU
MOOZ DANCE MOOZ DANCE
23:00
HUDBA
06:00
HUDBA
MTV DANCE MTV DANCE
23:00
05:00
MTV EUROPE (CZ) MTV EUROPE (CZ)
MTV HITS MTV HITS
MTV LIVE HD MTV LIVE HD
MTV ROCKS MTV ROCKS
05:00
NAT. GEO. WILD NAT. GEO. WILD
04:28
+
Majestátný předěl
NATIONAL GEOGRAPHIC NATIONAL GEOGRAPHIC
03:37
DOK
+
Obchod s orgány
04:24
DOK
+
Soudný den
NATIONAL GEOGRAPHIC HD NATIONAL GEOGRAPHIC HD
03:44
DOK
NAUTICAL CHANNEL NAUTICAL CHANNEL
03:00
DOK
+
The California Campaign
NICK JR Astra CZE NICK JR Astra CZE
03:30
+
Pátrání Sira Trenéra / Dračí rytířka
03:50
+
Rusty a ztracený Bit / Rusty a tučňák v nesnázích
NICK JR THOR CZ NICK JR THOR CZ
03:30
+
Teď ji vidíš / Nezkrocený talent
03:50
+
Vyhaslá sopka / Uklízecí džinové
NICK JR THOR HU NICK JR THOR HU
03:30
+
Bújócska / Zabolátlan tehetség
03:50
+
A csillámvulkán / Rendes dzsinnek
NICKELODEON NICKELODEON
03:20
DĚTI
+
Vesmírná rukojmí, čast 2
03:50
DĚTI
NOVA NOVA
03:00
SERIÁL
+
Síla myšlenky
04:20
MAG
+
O TV Nova
NOVA 2 NOVA 2
NOVA ACTION NOVA ACTION
05:00
DOK
+
Sea Otter Dokument o extrémních sportech
NOVA CINEMA NOVA CINEMA
02:25
THRIL
NOVA GOLD NOVA GOLD
03:15
ZÁB
NOVA INT. NOVA INT.
03:25
MAG
03:55
MAG
NOVA SPORT 1 NOVA SPORT 1
04:10
SPORT
NOVA SPORT 2 NOVA SPORT 2
04:10
SPORT
ÓČKO ÓČKO
01:00
HUDBA
06:00
HUDBA
ÓČKO EXPRES ÓČKO EXPRES
00:00
HUDBA
+
Noční proud expresních klipů na Óčko Expres!
06:00
HUDBA
+
Dopolední proud expresních klipů na Óčko Expres!
ÓČKO STAR ÓČKO STAR
OUTDOOR CHANNEL OUTDOOR CHANNEL
03:20
DOK
+
Craig Hutto
PENTHOUSE 1 PENTHOUSE 1
03:46
ERO
PENTHOUSE 2 PENTHOUSE 2
04:00
ERO
PERVYJ KANAL PERVYJ KANAL
03:15
MAG
PLAYBOY TV PLAYBOY TV
04:00
ERO
POHODA - REBEL POHODA - REBEL
POHODA - RELAX POHODA - RELAX
POLAR POLAR
00:00
ZPR
POWER TV POWER TV
03:00
HUDBA
06:00
HUDBA
PRIMA PRIMA
02:50
SERIÁL
04:31
MAG
+
Přestávka ve vysílání
PRIMA COMEDY CENTRAL PRIMA COMEDY CENTRAL
03:30
SERIÁL
04:00
SERIÁL
PRIMA COOL PRIMA COOL
04:25
SERIÁL
+
Poslední šance
PRIMA KRIMI PRIMA KRIMI
02:45
SERIÁL
+
Nelehká volba
03:45
SERIÁL
PRIMA LOVE PRIMA LOVE
03:35
SERIÁL
+
Virtuální realita
04:05
SERIÁL
PRIMA MAX PRIMA MAX
03:56
FILM
+
Přestávka ve vysílání
PRIMA PLUS PRIMA PLUS
01:05
MAG
+
Vysielacia prestávka
08:15
SERIÁL
+
Zúčtování
PRIMA ZOOM PRIMA ZOOM
03:20
DOK
+
Války ve vesmíru
04:05
DOK
+
Z Wilmingtonu do Baltimoru
PRIVATE TV PRIVATE TV
PRO 7 PRO 7
00:15
SERIÁL
Rebel 2 Slušnej kanál Rebel 2 Slušnej kanál
regionalnitelevize.cz regionalnitelevize.cz
regiony+ regiony+
03:30
+
Antarktické dobrodružství s Martem Eslemem
RETRO MUSIC TV RETRO MUSIC TV
01:00
+
Na tuhle rockovou klasiku vám nedáme zapomenout!
05:00
+
Hudební energie na celý den. Načerpejte energii na celý den z ranní retro snídaně.
RT Documentary RT Documentary
03:30
DOK
+
Episode 6
04:00
DOK
+
Episode 7
RTL RTL
03:55
FILM
RUSSIA TODAY RUSSIA TODAY
03:29
DOK
04:00
ZPR
SAT.1 SAT.1
02:40
SERIÁL
SENZI TV SENZI TV
02:00
SEZNAM TV HD SEZNAM TV HD
03:30
MAG
+
Souhrn klíčových témat zpravodajské redakce Seznamu: Nová zjištění v kauze H-System, případ OKD se vrací a potíže hradního kancléře s vilou.
04:00
MAG
+
Pavel Zuna přináší příběhy Češek a Čechů, kteří dokázali něco výjimečného, a přesto nepatří mezi všeobecně známé tváře.
SHORTS HD SHORTS HD
21:30
FILM
+
PE DOCS WK19
06:00
FILM
SKY NEWS SKY NEWS
03:30
ZPR
04:00
ZPR
SLAGER TV (HU) SLAGER TV (HU)
03:00
+
Sláger TV
03:55
+
Sláger TV
ŠLÁGR TV ŠLÁGR TV
03:30
06:30
SPEKTRUM SPEKTRUM
02:50
+
Reggie Yaters v texaském vězení
SPEKTRUM HOME SPEKTRUM HOME
SPORT 5 SPORT 5
08:00
SPORT1 SPORT1
02:30
SPORT
+
ATP 250, finále, SkiStar Swedish Open, Bastad
04:30
SPORT
+
Hungaroring, 1. závod
SPORT2 SPORT2
03:30
SPORT
+
KHL, Konferenční finále, 2. zápas
06:00
SPORT
+
Mistrovství Evropy mužů, Bronzová hra
SUNDANCE TV SUNDANCE TV
03:15
FILM
04:40
FILM
SUPER RTL SUPER RTL
00:10
DĚTI
05:45
DĚTI
SUPERONE SUPERONE
TA3 / RING TV TA3 / RING TV
03:00
SOU
05:00
SOU
THE HISTORY CHANNEL THE HISTORY CHANNEL
03:20
DOK
+
Bezstarostná jízda
04:05
DOK
+
Ani kámen na kameni
TLC TLC
03:24
DOK
04:12
DOK
TRACE SPORT TRACE SPORT
03:30
SPORT
+
Nadal vs Djokovic
04:00
SPORT
TRAVEL CHANNEL TRAVEL CHANNEL
04:00
DOK
+
Roswell odhalen: Po konci pátrání
TRAVEL XP HD TRAVEL XP HD
04:00
DOK
+
Hong Kong; Five Must Sees
ŤUKI ŤUKI
22:00
TUTY TUTY
22:00
DĚTI
TV BARRANDOV TV BARRANDOV
TV LUX TV LUX
03:20
03:50
+
Beethoven
TV NOE TV NOE
01:10
+
Noční repríza dopoledních pořadů z minulého dne
06:05
+
Jan Eriksen
TV OSEM TV OSEM
TV PAPRIKA TV PAPRIKA
TV RIK TV RIK
04:05
DĚTI
+
Šípková Ruženka
TV5 MONDE TV5 MONDE
03:33
MAG
TVP 1 TVP 1
02:30
+
Bez przedawnienia
04:30
+
Zakoczenie dnia
TVP 2 TVP 2
02:25
+
Fighting. Miejskie walki
TVP Historia TVP Historia
03:20
+
Zakoczenie dnia
06:50
TVP INFO TVP INFO
03:40
+
Teleexpress
03:55
+
Teleexpress Extra
TVP Kultura TVP Kultura
03:20
+
Niebieskie kwiaty film o mioci Katarzyny Kobro i Wadysawa Strzemiskiego
04:20
+
Milky Wishlake Sen pierwotny
TVP Polonia TVP Polonia
03:30
+
Jutro bdzie niebo
04:55
+
Koncert Artura Rojka Skadam si z cigych powtrze
TVP Sport TVP Sport
02:00
+
Mistrzostwa Europy podsumowanie
04:10
+
Tour de Pologne podsumowanie
UNITEL CLASSICA HD UNITEL CLASSICA HD
UP NETWORK UP NETWORK
23:50
DOK
06:00
DOK
V1 V1
03:34
ZPR
VH1 VH1
VH1 CLASSIC VH1 CLASSIC
VIASAT EPIC DRAMA VIASAT EPIC DRAMA
02:30
SERIÁL
03:45
SERIÁL
VIASAT EXPLORE / SPICE VIASAT EXPLORE / SPICE
03:35
ERO
VIASAT HISTORY VIASAT HISTORY
VIASAT NATURE VIASAT NATURE
VIASAT NATURE-HISTORY HD VIASAT NATURE-HISTORY HD
VIASAT SPICE VIASAT SPICE
03:35
ERO
VOX VOX
WAR TV WAR TV
06:00
DOK
+
Osudová spojenectví
WAU WAU
WELT WELT
XMO XMO
ČRo D-dur ČRo D-dur
03:33
HUDBA
+
Praga op. 26. Symfonická báseň
04:01
HUDBA
+
Symfonie č. 9 e moll op. 95 Z nového světa
ČRo Dvojka ČRo Dvojka
ČRo Jazz ČRo Jazz
06:00
HUDBA
+
Pop Jazz Hour
ČRo Plus ČRo Plus
04:00
ZPR
ČRo Rádio Junior ČRo Rádio Junior
00:00
DĚTI
07:00
DĚTI
ČRo Rádio Wave ČRo Rádio Wave
03:00
HUDBA
05:00
HUDBA
ČRo Radiožurnál ČRo Radiožurnál
04:00
ZPR
ČRo Region Stč. kraj ČRo Region Stč. kraj
03:30
ZPR
04:00
ZPR
ČRo Vltava ČRo Vltava
04:30
ZPR
MDR MDR
03:20
+
Eine Doku-Soap vom Campingleben - von Nina Rothermundt und Steffi Lischke
03:45
+
MDR regional
RADIO COUNTRY RADIO COUNTRY