Přihlášení

zůstat přihlášen na tomto počítači
Nemáte ještě vytvořený účet? Zaregistrujte se! Nebo jste zapomněli heslo?

Obnovení zapomenutého hesla


Registrace nového uživatele

muž žena souhlasím se všeobecnými podmínkami užívání služby
DALŠÍ

STRUČNĚ
|||
5:00
EUROSPORT PÁTEK 26.1.
05:30
+
Australian Open – semifinále mužů
EUROSPORT NEDĚLE 28.1.
05:00
+
Australian Open – finále žen
|||
6:00
EUROSPORT DNES
07:00
+
Australian Open – čtvrtfinále
EUROSPORT ZÍTRA
08:00
+
Australian Open – semifinále mužské čtyřhry
EUROSPORT PÁTEK 26.1.
06:30
+
Game, Schett and Mats
07:00
+
Australian Open – finále ženské čtyřhry
EUROSPORT SOBOTA 27.1.
06:45
+
Australian Open – semifinále žen
EUROSPORT NEDĚLE 28.1.
06:00
+
Australian Open – finále smíšené čtyřhry
08:00
+
Australian Open – semifinále mužů
|||
9:00
EUROSPORT DNES
09:15
+
Game, Schett and Mats
09:30
+
Australian Open – čtvrtfinále
EUROSPORT ZÍTRA
09:15
+
Game, Schett and Mats
09:30
+
Australian Open – semifinále mužů
EUROSPORT PÁTEK 26.1.
09:15
+
Game, Schett and Mats
09:30
+
Australian Open – semifinále mužů
EUROSPORT SOBOTA 27.1.
09:15
+
Game, Schett and Mats
09:30
+
Australian Open – finále žen
11:45
+
Game, Schett and Mats
EUROSPORT NEDĚLE 28.1.
09:15
+
Game, Schett and Mats
09:30
+
Australian Open – finále mužů
|||
12:00
EUROSPORT DNES
12:00
+
Game, Schett and Mats
12:30
+
Australian Open – čtvrtfinále
13:30
+
SP v Kronplatzu – obří slalom žen
14:00
+
SP ve Schladmingu – slalom mužů
14:45
+
Australian Open – čtvrtfinále
EUROSPORT ZÍTRA
12:00
+
Game, Schett and Mats
12:30
+
Australian Open – semifinále žen
13:30
+
Spirit of Yachting
14:00
+
Australian Open – semifinále žen
15:15
+
Australian Open – semifinále mužů
EUROSPORT PÁTEK 26.1.
12:00
+
Game, Schett and Mats
12:30
+
SP v Lenzerheide – kombinace žen
13:45
+
SP v Seefeldu – skoky
15:00
+
SP v Lenzerheide – kombinace žen
15:30
+
SP v Seefeldu – skoky
EUROSPORT SOBOTA 27.1.
12:00
+
Australian Open – finále mužské čtyřhry
14:00
+
SP v Seefeldu – sprint volně žen i mužů
15:15
+
SP v Seefeldu – 10 km běh
EUROSPORT NEDĚLE 28.1.
12:45
+
Game, Schett and Mats
13:00
+
SP v Seefeldu – skoky
13:30
+
SP v Ga-Pa – obří slalom žen
14:30
+
SP v Seefeldu – 10 km volně s hromadným startem žen
15:15
+
SP v Seefeldu – běh 15 km
|||
16:00
EUROSPORT DNES
16:15
+
SP v Kronplatzu – obří slalom žen
16:45
+
SP ve Schladmingu – slalom mužů
17:30
+
Australian Open – čtvrtfinále
19:55
+
Sportovní zpravodajství
EUROSPORT ZÍTRA
16:30
+
Australian Open – semifinále žen
19:00
+
Australian Open – semifinále mužů
EUROSPORT PÁTEK 26.1.
16:00
+
SP v Seefeldu – běh
16:45
+
MS v letech na lyžích
17:45
+
SP v Zakopaném – kvalifikace
19:00
+
Australian Open – semifinále mužů
19:55
+
Sportovní zpravodajství
EUROSPORT SOBOTA 27.1.
16:15
+
SP v Zakopaném – týmový závod
17:45
+
SP v Ga-Pa – sjezd mužů
18:30
+
Cesta do Pchjongčchangu
19:00
+
Australian Open – finále žen
EUROSPORT NEDĚLE 28.1.
16:15
+
SP v Zakopaném – individuální závod
17:45
+
SP v Ga-Pa – obří slalom mužů
18:15
+
Cesta do Pchjongčchangu
18:45
+
24 hodin v Daytoně
|||
20:00
EUROSPORT DNES
20:00
+
Australian Open – čtvrtfinále
21:45
+
SP ve Schladmingu – slalom mužů
22:30
+
Australian Open – čtvrtfinále
23:25
+
Sportovní zpravodajství
23:30
+
Australian Open – čtvrtfinále
EUROSPORT ZÍTRA
20:55
+
Sportovní zpravodajství
21:00
+
Šestidenní v Berlíně
23:40
+
Sportovní zpravodajství
23:45
+
Australian Open – semifinále mužů
EUROSPORT PÁTEK 26.1.
20:00
+
SP v Seefeldu – běh
21:00
+
Šestidenní v Berlíně
23:40
+
Sportovní zpravodajství
23:45
+
Australian Open – semifinále mužů
EUROSPORT SOBOTA 27.1.
20:00
+
Game, Schett and Mats
20:10
+
Sportovní zpravodajství
20:15
+
24 hodin v Daytoně
21:30
+
Šestidenní v Berlíně
23:40
+
Sportovní zpravodajství
23:45
+
Cesta do Pchjongčchangu
EUROSPORT NEDĚLE 28.1.
20:55
+
Sportovní zpravodajství
21:00
+
Australian Open – finále mužů
22:15
+
Game, Schett and Mats
22:30
+
Šestidenní v Berlíně
23:40
+
Sportovní zpravodajství
23:45
+
Magazín sportovních karambolů
|||
00:00
EUROSPORT ZÍTRA
00:30
+
Game, Schett and Mats
01:00
+
Australian Open – semifinále mužské čtyřhry
03:00
+
Australian Open – čtvrtfinále
03:30
+
Australian Open – Game, Schett and Mats
04:00
+
Australian Open – semifinále žen
EUROSPORT PÁTEK 26.1.
00:30
+
Australian Open – semifinále žen
01:30
+
Australian Open – semifinále mužů
03:00
+
Australian Open – semifinále žen
EUROSPORT SOBOTA 27.1.
00:30
+
SP v Zakopaném – kvalifikace
01:30
+
Australian Open – semifinále mužů
03:00
+
Australian Open – semifinále mužů
EUROSPORT NEDĚLE 28.1.
00:15
+
SP v Zakopaném – týmový závod
01:30
+
Australian Open – finále žen
03:00
+
Australian Open – semifinále mužů
EUROSPORT PONDĚLÍ 29.1.
00:00
+
Australian Open – finále mužů
00:30
+
Game, Schett and Mats
00:45
+
SP v Zaskopaném – individuální závod
01:30
+
Australian Open – finále mužů
03:00
+
SP v Zakopaném – individuální závod
04:30
+
Australian Open – finále mužů