Přihlášení

zůstat přihlášen na tomto počítači
Nemáte ještě vytvořený účet? Zaregistrujte se! Nebo jste zapomněli heslo?

Obnovení zapomenutého hesla


Registrace nového uživatele

muž žena souhlasím se všeobecnými podmínkami užívání služby
DALŠÍ








STRUČNĚ
|||
5:00
EUROSPORT 2 DNES
05:00
SPORT
+
Okolo Fu-čou – 2. etapa
EUROSPORT 2 ZÍTRA
05:00
SPORT
+
GP Ruska – krátký program mužů
EUROSPORT 2 NEDĚLE 18.11.
05:30
SPORT
+
MS žen do 17 let – skupiny Německo – Kamerun
EUROSPORT 2 PONDĚLÍ 19.11.
05:30
SPORT
+
Magazín sportovních karambolů
EUROSPORT 2 ÚTERÝ 20.11.
05:00
SPORT
+
SP v Levi – slalom mužů
05:30
SPORT
+
Northern Ireland Open – finále
|||
6:00
EUROSPORT 2 DNES
06:00
SPORT
+
Okolo Fu-čou – 3. etapa
08:00
SPORT
+
Northern Ireland Open
EUROSPORT 2 ZÍTRA
06:00
SPORT
+
Okolo Fu-čou – 4. etapa
08:00
SPORT
+
Mistrovství Evropy – základní část mužů Švédsko – Švýcarsko
EUROSPORT 2 NEDĚLE 18.11.
07:00
SPORT
+
Mistrovství Evropy – základní část mužů Švédsko – Švýcarsko
08:00
SPORT
+
Mistrovství Evropy – základní část žen Skotsko – Švédsko
EUROSPORT 2 PONDĚLÍ 19.11.
06:00
SPORT
+
SP v Levi – slalom žen
06:45
SPORT
+
SP v Levi – slalom mužů
07:30
SPORT
+
SP ve Wisle – týmový závod
08:30
SPORT
+
SP ve Wisle – individuální závod
EUROSPORT 2 ÚTERÝ 20.11.
08:00
SPORT
+
SP v Levi – slalom žen
08:45
SPORT
+
SP v Levi – slalom mužů
|||
9:00
EUROSPORT 2 DNES
09:30
SPORT
+
Pchjongčchang 2018
10:30
SPORT
+
Porsche Supercup
11:00
SPORT
+
Salt Lake City 2002
EUROSPORT 2 ZÍTRA
11:00
SPORT
+
Magazín sportovních karambolů
11:30
SPORT
+
GP Ruska – volné jízdy mužů
EUROSPORT 2 NEDĚLE 18.11.
11:00
SPORT
+
GP Ruska – volné jízdy mužů
11:45
SPORT
+
GP Ruska – volné tance
EUROSPORT 2 PONDĚLÍ 19.11.
10:00
SPORT
+
Pchjongčchang 2018
11:00
SPORT
+
Northern Ireland Open – finále
EUROSPORT 2 ÚTERÝ 20.11.
09:30
SPORT
+
Grand Prix Ruska
11:30
SPORT
+
SP v Levi – slalom žen
|||
12:00
EUROSPORT 2 DNES
12:00
SPORT
+
GP Ruska – krátký program mužů
13:30
SPORT
+
Magazín sportovních karambolů
14:00
SPORT
+
GP Ruska – krátké tance
15:15
SPORT
15:45
SPORT
+
Magazín sportovních karambolů
EUROSPORT 2 ZÍTRA
13:00
SPORT
+
Shanghai Critérium
13:45
SPORT
+
Northern Ireland Open – semifinále
EUROSPORT 2 NEDĚLE 18.11.
12:30
SPORT
+
Okolo Fu-čou – 5. etapa
13:00
SPORT
+
Northern Ireland Open – semifinále
13:45
SPORT
+
Northern Ireland Open – finále
EUROSPORT 2 PONDĚLÍ 19.11.
13:00
SPORT
+
SP v Levi – slalom žen
13:30
SPORT
+
SP v Levi – slalom mužů
15:00
SPORT
+
Mistrovství Evropy – základní část mužů Švédsko – Itálie
EUROSPORT 2 ÚTERÝ 20.11.
12:15
SPORT
+
SP v Levi – slalom mužů
13:00
SPORT
+
Mistrovství Evropy – základní část žen Švédsko – Rusko
|||
16:00
EUROSPORT 2 DNES
16:00
SPORT
+
Northern Ireland Open – čtvrtfinále
19:00
SPORT
+
Magazín sportovních karambolů
19:40
SPORT
+
Sportovní zpravodajství
19:45
SPORT
+
Přátelské utkání do 21 let Německo – Nizozemí
EUROSPORT 2 ZÍTRA
17:30
SPORT
+
GP Ruska – volné tance
18:45
SPORT
+
SP ve Wisle – týmový závod
EUROSPORT 2 NEDĚLE 18.11.
17:00
SPORT
+
SP v Levi – slalom mužů
18:00
SPORT
+
GP Ruska – gala exhibice
EUROSPORT 2 PONDĚLÍ 19.11.
18:00
SPORT
+
SP ve Wisle – týmový závod
19:15
SPORT
+
Grand Prix Ruska
EUROSPORT 2 ÚTERÝ 20.11.
16:00
SPORT
+
Grand Prix Ruska
18:00
SPORT
+
SP ve Wisle – individuální závod
19:10
SPORT
+
Sportovní zpravodajství
19:15
SPORT
+
Northern Ireland Open – finále
|||
20:00
EUROSPORT 2 DNES
22:00
SPORT
+
Pchjongčchang 2018
23:00
SPORT
+
SP ve Wisle – kvalifikace
EUROSPORT 2 ZÍTRA
20:00
SPORT
+
Přípravné utkání Francie – Jižní Afrika
20:55
SPORT
+
Sportovní zpravodajství
21:00
SPORT
+
Přípravné utkání Francie – Argentina
23:00
SPORT
+
Grand Prix Ruska – volné jízdy mužů
EUROSPORT 2 NEDĚLE 18.11.
20:25
SPORT
+
Sportovní zpravodajství
20:30
SPORT
+
SP ve Wisle – individuální závod
22:00
SPORT
+
F3 v Makau
22:30
SPORT
+
GT3 v Makau
23:30
SPORT
+
SP v Makau
23:55
SPORT
+
Sportovní zpravodajství
EUROSPORT 2 PONDĚLÍ 19.11.
21:10
SPORT
+
Sportovní zpravodajství
21:15
SPORT
+
Northern Ireland Open – finále
23:15
SPORT
+
SP ve Wisle – individuální závod
23:55
SPORT
+
Sportovní zpravodajství
EUROSPORT 2 ÚTERÝ 20.11.
21:15
SPORT
+
Grand Prix Ruska
23:15
SPORT
+
SP v Levi – slalom žen
23:55
SPORT
+
Sportovní zpravodajství
|||
00:00
EUROSPORT 2 ZÍTRA
00:00
SPORT
+
Northern Ireland Open – čtvrtfinále
01:25
SPORT
+
Sportovní zpravodajství
01:30
SPORT
+
Magazín sportovních karambolů
02:00
SPORT
+
SP ve Wisle – kvalifikace
03:00
SPORT
+
Pchjongčchang 2018
04:00
SPORT
+
SP ve Wisle – kvalifikace
EUROSPORT 2 NEDĚLE 18.11.
00:00
SPORT
+
SP v Levi – slalom žen
00:55
SPORT
+
Sportovní zpravodajství
01:00
SPORT
+
Northern Ireland Open – semifinále
03:00
SPORT
+
SP v Levi – slalom žen
04:00
SPORT
+
SP ve Wisle – týmový závod
EUROSPORT 2 PONDĚLÍ 19.11.
00:00
SPORT
+
Northern Ireland Open – finále
01:25
SPORT
+
Sportovní zpravodajství
01:30
SPORT
+
SP ve Wisle – individuální závod
EUROSPORT 2 ÚTERÝ 20.11.
00:00
SPORT
+
Pchjongčchang 2018
01:00
SPORT
+
Grand Prix Ruska
03:00
SPORT
+
Grand Prix Ruska
EUROSPORT 2 STŘEDA 21.11.
00:00
SPORT
+
MS Endurance v Šanghaji
00:30
SPORT
+
SP ve Wisle – týmový závod
01:30
SPORT
+
SP ve Wisle – individuální závod
03:00
SPORT
+
Magazín sportovních karambolů
03:30
SPORT
+
SP v Levi – slalom žen
04:15
SPORT
+
SP v Levi – slalom mužů